Türkiye’nin en büyük iş dünyası örgütlerinden  olan TÜRKONFED, İMSAD’ın bünyesindeki federasyonlardan SEDEFED’e üye olmasıyla güçlü büyümesini sürdürüyor.

Editör
09.08.2011

Sanayici ve iş adamlarının gönüllülük prensibiyle bir araya geldikleri, Türkiye’nin en büyük iş dünyası örgütlerinden biri olan TÜRKONFED (Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu), üye ağını genişletmeye devam ediyor.

Son olarak Sektörel Dernekler Federasyonu’na (SEDEFED), İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği’nin (İMSAD) üye olmasıyla 113 derneğe ulaşan TÜRKONFED, güçlü büyümesini sürdürüyor.
 
İMSAD’ın SEDEFED’e katılması ile ilgili bir açıklama yapan TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Çenesiz, “İnşaat, ülkemizin kalkınmasında önemli rol oynayan, lokomotif sektörler arasında yer alıyor.

İnşaat malzemesi üreticilerinin küresel arenada rekabet gücünü artırmak ve sektörü güçlendirmek amacıyla yurtiçi ve yurtdışında birçok faaliyette bulunan İMSAD’ın pek çok sektör derneğini çatısı altında toplayan SEDEFED’e katılmasından büyük memnuniyet duyuyoruz.

TÜRKONFED olarak, federasyonlarımız güçlendikçe Türkiye’nin kalkınması için çalışmaya devam edeceğiz. Bu açıdan SEDEFED Başkanı Timur Erk ve İMSAD Başkanı Hüseyin Bilmaç’ı başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum” dedi.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account