Lider porselen karo üreticisi Seranit en yeni ürün ve teknolojilerini, İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenecek olan Uluslararası Seramik ve Banyo Aksesuarları Fuarı Cersaie’de tanıtacak. 20- 24 Eylül 2011 tarihleri arasında düzenlenecek fuarın, yine tüm dünyadan binin üzerinde firma ve 85 bini aşkın ziyaretçiyi buluşturması bekleniyor. Seranit’in, seramik karo alanındaki ilk markası Serra da ilk kez Cersaie fuarında dünyaya açılacak.

Editör
08.08.2011

Porselen karo sektörünün lider üreticilerinden biri olan Seranit, 20- 24 Eylül 2011 tarihleri arasında İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenecek olan Uluslararası Seramik ve Banyo Aksesuarları Fuarı Cersaie’de, sektörün tüm dünyada önde gelen temsilcileri ile birlikte yer alacak.

Seranit, Türkiye’de büyük yankı uyandıran yeniliklerini fuarda bu kez dünya pazarlarına tanıtacak. 65 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatıyla dünya pazarlarında güçlü bir konuma sahip olan Seranit için fuar, İtalya’daki yatırımları açısından da önem taşıyor.

Dünya Serra ile tanışıyor

2011 yılında seramik karo üretimine başlayarak faaliyetlerinde yeni bir sayfa açan Seranit, bu alandaki ilk markası olan Serra’yı dünyaya ilk kez Cersaie fuarında tanıtacak.

Seranit, Serra için Türkiye’de ve dünyada önemli tasarımcılarla evlerde dekoratif amaçlı da kullanılabilecek ve ev modasını yaratacak seriler üreterek önemli bir yeniliğe imza attı. Serra’yı Mart ayında Türkiye’ye tanıtan Seranit, İtalya’da yeni markası ile dünya pazarına çıkmanın heyecanını yaşayacak.

Seranit Cersaie fuarında ayrıca yüzde 100 teknik porselen olarak bilinen yüksek performanslı ve estetik kaplama malzemesini, halen porselen ve seramik üretiminde ulaşılan en üst teknoloji olan dijital baskılı ürünlerini, 60x120 cm ebatlı Neosera ürünleri ile ısınmada devrim niteliğindeki karolarını ve ısınma sistemlerini (DRC) tanıtacak.

Bini aşkın firma binlerce ziyaretçi ile buluşuyor

Uluslararası Seramik ve Banyo Aksesuarları Fuarı Cersaie, sektörün dünyadaki en büyük buluşması olma özelliğini taşıyor. Sadece geçen yıl fuara 33 ülkeden 1000’in üzerinde firma katıldı, fuarı 85 bin kişi ziyaret etti. Bu yıl da Cersaie’ye ilginin yüksek olması bekleniyor.

Cersaie fuarı katılımcı firmalara yeni pazarlara açılma, yeni işbirlikleri ve proje fırsatları sunarken ziyaretçiler, dünyanın önde gelen üreticileri ile bir araya gelerek seramik ve banyo aksesuarları alanında en son trend ve teknolojileri görme imkanı elde ediyor.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account