Gaggenau, enerji tasarruflu soğutucu ve bulaşık makineleri ile doğal kaynakları korumaya devam ediyor...

Editör
08.08.2011

“Farkın adı” sloganıyla profesyonel çözümlerini ev mutfaklarına taşıyan ve geliştirdiği yenilikçi mutfak teknolojileri ile öncü konumunda olan Gaggenau, enerji verimliliğinde en yüksek derece olan A +++ sınıfındaki yeni Vario bulaşık makinelerini tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Gaggenau soğutucu cihazlarının enerji tüketim oranlarını da bir hayli düşürerek, A + ve A ++ enerji etiketi taşıyan bu kategorideki gömme ve solo soğutucularını da görücüye çıkarıyor.
 
Kalite ve yüksek performanstan ödün vermeyen daha çevreci Gaggenau’lar

Gaggenau, yeni A +++, A ++ ve A + enerji sınıfındaki bulaşık makineleri ve soğutucu cihazlarını geliştirirken, yüksek performans ve profesyonel mutfak teknolojisinden ödün vermedi.

Enerji tüketim oranları düşürülen yeni cihazlar, Gaggenau’nun enerji tasarrufu yaklaşımını her geçen gün daha da geliştirdiğinin en güzel kanıtını temsil ediyor.
 
Doğal kaynakların korunmasına büyük katkı

Klasik Alman markası, yeni ve daha çevreci Gaggenau ürünleri ile optimum performans ve daha fazla enerji tasarrufunu bir araya getirerek, doğal kaynakların korunmasına etkili bir katkıda bulunuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account