GROHE’nin yeni serisi EuroCube, modern banyo tasarımında düz ve yalın çizgiler arayanlara tasarımı ve fiyat avantajı ile yanıt veriyor.

Editör
08.08.2011

Paralel çizgiler, zarif yüzeyler ve iyi dengelenmiş kareler EuroCube serisin zamansız tasarımında öne çıkan özellikler. 

EuroCube serisinin üst düzey temiz geometrik tasarımı, mimarlar ve proje planlamacıları için mükemmel bir seçim. Serinin hatasız tasarımı farklı lavabo modelleri için alternatifler sunarken küvet, banyo/duş ve bideler için de seçenekler barındırıyor.

Lavabo bataryalarında tek kumandalı modelin yanı sıra çanak lavabolar için yüksek lavabo bataryası, duvardan ankastre ve 3 delikli lavabo bataryası modelleri de seride yer alıyor.Duvardan ankastre lavabo bataryası modelinde GROHE AqueGuide sayesinde su çıkışı 50mm’ye kadar uzatılabiliyor.

EuroCube serisi banyo ve duş bataryaları yepyeni asimetrik bir stile sahip. Duş bataryası ile sunulan şampuan, duş jeli gibi malzemeleri koymak için tasarlanmış etajer, fonksiyonel kullanımı ile akılcı bir çözüm.EuroCube serisi, banyo armatürlerini tamamlayan parçaları da içeren, komple çözüm sunan bir seri.

EuroCube, teknik özellikleri açısından da donanımlı bir seri. Su tasarrufu sağlayan GROHE EcoJoy®, mükemmel krom parlaklığını koruyan GROHE StarLight® ve kumanda kolunun ipeksi hareketini sağlayan GROHE SilkMove® teknolojileri bulunuyor.

Ayrıca lavabo ve bide bataryalarında bulunan ısı limitleyici 28mm kartuşu ile enerji tasarrufu sağlıyor. GROHE EuroCube gerçek geometrik formu ve özel çözümleri ile beğeni toplayacak.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account