Lider cep telefonu operatörü Vodafone Türkiye, ülke çapında 360’dan fazla mağazasının iç tasarımında vitrin tezgahı, LCD ekran kioskları, resepsiyon masaları ve tezgahlarında DuPont™ Corian® teknolojik yüzeyini kullanıyor.

Editör
05.08.2011

Bilim firması DuPont’un ileri teknoloji yüzeyi DuPont™ Corian®, kamusal alanlar ve ev ortamlarında iç ve dış mekanlara yüksek kaliteli, etkin, işlevsel, güvenilir çözümler sunarken sıra dışı çok yönlülük ve sınırsız olanaklar sağlıyor.

Mutfaklardan lambalara, banyolardan binaların dış cephelerine, oturma gruplarından ev otomasyonu sistemlerine, radyatörlerden dokunmatik yüzeylere, masalardan mobilyalara ve moda aksesuarlarına birçok alanda DuPont™ Corian®’ı görmek mümkün. DuPont™ Corian® binlerce mimar, tasarımcı ve şirketin yanı sıra milyonlarca tüketici tarafından tüm dünyada tercih edilen bir çözüm olarak görülüyor.

Dünyanın lider cep telefonu operatörü Vodafone Türkiye, ülke çapında 360’ dan fazla mağazasında DuPont™ Corian®  kullanarak farklık yarattı. Mağazalar DuPont™ Corian® ’ın geniş renk paletinden Vodafone’un kurumsal renklerine uyan Glacier White ve Hot kullanılarak tasarlandı.

Seçkin ve minimalist Glacier White, mimarlar, tasarımcılar ve dünya çapındaki şirketler tarafından tercih edilirken, Hot ise cüretkar bir seçeneği, kişiliği ifade ediyor.

DuPont™ Corian®’ın, üretim kolaylığı, ipeksi dokunuşu ve lekeye dayanıklılığı Vodafone’un mağazalarında Corian’ı seçme nedenlerinden sadece bazıları.

Mağazanın günlük ziyaretçi akısında ürünün dayanıklılığı, çiziklerin, renk güzelliğine ve bütünlüğüne zarar vermeden kolayca çıkması, temizleme kolaylığı ve gözeneksiz homojen yapısı Vodafone mağazalarının her zaman şık ve temiz görünmesini sağlıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account