smeg’den Colonial serisi; ankastre, mutfakla bütünleşti…

Editör
05.08.2011

Tasarım ve teknolojinin mükemmel birlikteliğini yaşama taşıyan ve Avrupa’nın en çok tercih edilen markaları arasında yer alan İtalyan smeg, beyaz eşyada devrim niteliğinde bir adımla “renkliye” geçişin öncülüğünü yapıyor. smeg, Colonial serisi ile günümüzün göz alıcı ankastre mutfaklarını,  çeliğin “gri” çelişkisinden kurtarıyor.

smeg’in Colonial serisinde yer alan, Pirinç, Rustik, Gümüş ve Bakır modelleri, krem, kahverengi, bakır rengi, antrasit ve beyaz renk seçenekleriyle, fırından mikrodalgaya, buzdolabından ocağa, kuzineden davlumbaza, kahve makinesinden evyeye kadar tüm ürünlerde, mutfağın konseptiyle kusursuz bir bütünlük sağlıyor.

Mutfaklarda “renkli eşya” çağını başlatan İtalyan smeg, Colonial serisi ile asla eskimeyen ve modası hiçbir zaman geçmeyecek klasikleşmiş bir tarzı yansıtıyor. Estetik tasarımıyla, geleneklere duyulan özlemi sıcak bir atmosfere dönüştüren Colonial serisi, mutfağı mutfak yapan tüm ankastre ürünleri ve fazlasını barındırıyor.

smeg Colonial serisi 4 farklı konsept, 6 farklı renk seçeği ile klasik ve neo klasik tarzdaki mutfaklar için kusursuz bir bütünlük taşıyor. Dekoratif kaygılar taşıyan müşterilerini, standart çelik ankastre ürünlerin kısırdöngüsünden kurtararak, onlara seçtikleri mutfağı tamamlayacak her türlü ankastre ürün seçeneğini sunan smeg, Colonial serisinde ocak düğmeleri ve fırın kapaklarından oluşan aksesuarlarıyla da, mutfağında mükemmel uyumu arayanlara tercih esnekliği kazandırıyor.

smeg Colonial serisinde yer alan ankastre ürünlerin fiyatları, fırınlarda 2.090.00 liradan, compact mikrodalgalarda 2.690.00 liradan, kuzinelerde 4.990.00 liradan, buzdolaplarında 3.435.00 liradan başlıyor.

smeg Colonial ocakların fiyatları 1.190.00 lira ile 1.970.00 lira, davlumbazların fiyatları 1.240.00 lira ile 3.990.00 lira, evyeler 990.00 lira ile 4.990.00 lira arasında değişen fiyatlar taşıyor. Kahve makineleri ise 4.990.00 liradan satışa sunuluyor.

Türkiye’de 40 yakın satış noktası ve tüketici bilgilendirme merkezi yer alıyor

smeg’in Türkiye Distribütörü Boğaziçi İthalat, Türkiye’deki önde gelen birçok yerli ve ithal mutfak markasıyla, tasarım ve satış alanında işbirliği gerçekleştiriyor. Colonial serisi de dahil olmak üzere smeg ürünleri Türkiye’de 40’a yakın satış noktasında tüketici ile buluşuyor.

Boğaziçi İthalat ayrıca smeg’in güncel tüm ürünlerini, İstanbul’da Beşiktaş Balmumcu’daki showroomu Info’da sergiliyor. Satış gerçekleştirilmeyen smeg Info’da, tüketicilere tüm smeg ürünleri ile ilgili ihtiyaç duydukları bilgiler ürünler üzerinde anlatılıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account