Torunlar GYO’nun rezidans, ofis, AVM ve otel olarak tasarladığı Türkiye’nin en büyük karma kullanım projelerinden Mall of İstanbul’da faizleri donduran cazip bir kampanya başladı. 1-28 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada rezidans ve ofisler için yüzde 0,79 faiz ve 60 aya kadar vade gibi cazip seçenekler bir arada bulunuyor. 

Editör
05.08.2011

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklıklarından Torunlar GYO, İstanbul’un gelişen ve değişen bölgesi Mahmutbey’de hayata geçirdiği Mall of İstanbul projesi için özel bir kampanya uyguluyor.

1-28 Ağustos tarihleri arasındaki kampanya kapsamında Mall of İstanbul’daki rezidanslarda yüzde 25 peşin ödeme, kalan yüzde 75 için ise yüzde 0,79 faiz ve 60 aya kadar vade seçenekleri sunuluyor.

Projedeki ofislerde ise yüzde 50 peşinat, kalan yüzde 50'lik kısım için ise 0,79 faiz oranı ile 60 aya varan vade seçenekleri bulunuyor. Ayrıca, peşinatın da taksitlendirilebildiği kampanyada ofislerdeki peşinatının yüzde 10'luk ödemesinden sonra kalan yüzde 40'ı altışar aylık eşit dilimlerle vade farksız ödenebiliyor.

323 milyon dolarlık yatırım değerine sahip Mall of İstanbul'da toplam 1.200 rezidans daire bulunuyor. Projenin satışa sunulan ilk fazı olan iki blokunda stüdyo, 1 1, 1,5 1, 2 1, 3 1 ve 4 1 olmak üzere farklı büyüklükte rezidans daireler yer alıyor.

Modern yaşamın gereksinimleri doğrultusunda fonksiyonel olarak planlanan residans dairelere yönelik olarak; bahçeler, yüzme havuzları, jakuzi, çocuk oyun alanları, 2km’ye varan yürüme-koşu parkurları, dinlenme köşeleri, toplanma alanları, süs havuzları, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahası gibi donatılar bulunuyor. 

Lokasyonu, konsepti ve tasarımı ile prestijli bir yaşam sunan Mall of İstanbul projesinde, ofis kulesinde her katta kat bahçeleri yer alıyor. Benzer projelere oranla asansör sayısı da fazla tutulan Mall of İstanbul ofisleri açılabilen pencereleri ve engelliler için düşünülen olanakları ile de dikkat çekiyor.

Karma kullanım projesi olması sebebiyle her geçen gün değer kazanan Mall of İstanbul ofisleri hem sahiplerine hem de kullanıcılarına projede yer alan sosyal donatılar ile de ayrı bir sosyalleşme imkanını da bir arada sunuyor. 

Mall of İstanbul Asya ve Avrupa yakasının önemli kavşak noktalarından İstanbul’un gelişen ve değişen bölgesi Mahmutbey’de, D-100, TEM ve Basın Ekspres yollarının kesişim noktasında yer alıyor.

Proje kısa süre içinde hayata geçmeye hazırlanan, Otogar-Bağcılar - Olimpiyat Köyü metro istasyonuna 800 metre uzaklıkta. Bölgedeki 2. metro hattı olarak planlanan Havaalanı- İkitelli hattına ise direkt bağlantı imkanına sahip. 

“Mall of İstanbul” ayrıca Haziran ayı içerisinde dünyanın önde gelen perakende ve eğlence sektörü dergisi Retail&Leisure tarafından düzenlenen The Global RLI Awards 2011’de Geleceğin Projeleri Üstün Başarı ödülünü (Highly Commended Project) almıştı.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account