Philips LivingWhites ile Işığınızı Oturduğunuz Yerden Kumanda Edin..

Editör
05.08.2011

Son teknolojiyi tüketiciyle buluşturmayı ilke edinen Philips, hayranlık uyandıran yeni ürünü LivingWhites ile tüketicilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

İlk uzaktan kumanda edilebilir enerji tasarruflu aydınlatma sistemi olan LivingWhites, sadece lamba değişimiyle avizelerinizdeki ışık miktarını dilediğiniz şekilde ayarlamanızı sağlıyor.

LivingWhites’ın Smartlink teknolojisi sayesinde tek bir kumandayla dilerseniz bir lambayı dilerseniz evinizdeki tüm lambaları istediğiniz kombinasyonda kontrol edebilir, ışıkları tek tek veya birlikte kısabilirsiniz. LivingWhites, ışık yoğunluğunu ve miktarını dilediğiniz şekilde kontrol etmenizi sağlayarak arzu ettiğiniz ambiyansı yaratmanıza yardımcı olur.

LivingWhites’ın sihirli kumandası seçtiğiniz ışık ayarlarını hafızasında saklarken, lambalarınızı da olduğunuz yerden 15 metre mesafeye kadar kontrol etmenize olanak tanır. 50 adete kadar lamba tanıtabildiğiniz bu özel kumandayla, dilediğiniz keyifli ortamı yerinizden kalkmadan yaratabilirsiniz.

LivingWhites, siz dilediğiniz ortamı yaratırken, 8 yıla varan uzun ömrü ve %80’e varan enerji tasarrufuyla da hem çevreyi hem de bütçenizi korur.

Philips LivingWhites uzaktan kumanda edilebilir setlere 120TL’den, tekli kumanda edilebilir lambalara 60TL’den başlayan fiyatlarla, yapı marketler ve seçkin avizecilerden sahip olabilirsiniz.

Dergisi
 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account