Benzerine rastlanmayan modelleri ile aydınlatmada modern tarzın öncüsü İtalyan Metallux’ün 2011 koleksiyonu, Highlight ile Türk tüketicisinin beğenisine sunuluyor…

Yazar:Editor
05.08.2011

Post modern tasarımlar modern hayatın dekorasyon anlayışına uygun olarak butik üretim anlayışıyla ortaya çıkıyor… Metallux bu yılki tasarımlarında bukleleri bolca kullandı…

Eğlenceli bir görüntü oluşturan kıvrımlar, canlı renklerle birleşince aydınlatmada yaratıcılık son halini aldı. Aydınlatma alanında dünyada trend olan marka Metallux’ü bünyesine katan Highlight, İstanbul Büyükçekmece’deki mağazasında 2011 koleksiyonunu tüketicilerle buluşturuyor.

Aydınlatma ve tasarım alanında dünyanın en ünlü ve beğenilen markalarını aynı çatı altında toplayan Highlight, misafirlerine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Highlight’ta, el yapımı, modern ve klasik avizeleri bulabileceğiniz gibi, bahçe, ayna aydınlatmaları ya da çeşitli ışık tasarımları yapılabiliyor.

Bunların yanı sıra, gösterişli ürünleri sevenler için orijinal Swarovski taşlarla süslü ürünler de Highlight’ın mağazasında görülebilecekler arasında. Highlight’ta, Voltolina, Arte Di Murano, Antica Murrina, Salvilamp, Swarovski, Panzeri, Novoart, MK Ilumination, Bejorama, Carlesso, Eglo gibi dünyaca tanınmış markaların ürünleri yer alıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account