APC InfraStruxure Yönetim Yazılımı,Veri Merkezi Altyapı Yönetimine Daha Fazla Verimlilik ve Kolaylık Getiriyor...

Yazar:Editor
04.08.2011

Kritik güç ve soğutma sistemlerinde dünya lideri olan APC by Schneider Electric, InfraStruxure Central Monitoring Suite ve Operations Suite yazılımları için güncelleştirmeler içeren InfraStruxure Yönetim yazılımı Portföyü 6.2 'yi duyurdu.
 
BT profesyonellerinin veri merkezi yönetim gereksinimlerini bir bütün olarak ele alan ve tedarikçilerden bağımsız bir platforma destek sağlayan InfraStruxure Yönetim Yazılımı Portföyü 6.2, insan hatalarını sistematik olarak eliyor ve hata payını en az indiriyor.
 
APC by Schneider Electric Veri Merkezi Yazılımı Başkanı Soeren Jensen:“Yeni Yazılımın En Büyük Amacının Enerjiyi Koruyarak, Kaynaklarını En Yüksek Seviyeye Çıkarmak”Konuyla ilgili açıklama yapan APC by Schneider Electric Veri Merkezi Yazılımı Başkanı Soeren Jensen yeni yazılımın en büyük amacının veri merkezi altyapılarını verimli bir şekilde yönetmek ve enerjiyi koruyarak, kaynaklarını en yüksek seviyeye çıkarmak olduğunu söyledi.

InfraStruxure Yönetim Yazılımı portföyüne VMware vSphere entegrasyonu ile fiziksel altyapıyı sanal ortama bağlamak gibi güncellemeler eklediklerini belirtlen Soeren Jensen: “Müşterilerimizin sağladığı enerji verimliliğinde genel bir artış ve masraflarında düşüş konularındaki ihtiyaçlarını ele alıyoruz.”dedi.
 
VMware vSphere yazılımının çift yönlü entegrasyonuyla, müşteriler sanal bir makinenin fiziksel konumunu hızlıca bulabiliyor. Sanal makineler güç, soğutma veya çevresel fiziksel altyapı olayları durumunda, kesintisiz çalışma süresi ve kullanılabilirlik için etkilenen ana sunuculardan sağlıklı ana sunuculara taşınıyor.
 
Infrastruxure Operations Suite 6.2,

Ağ Kapasitesine Eksiksiz Genel Bir Bakış SağlayanGelişmiş Ağ Yönetim Özellikleri Sunuyor.APC by Schneider Electric'in yenilikçi veri merkezi tasarım ve konfigürasyon aracı InfraStruxure Designer'da bulunan sistem, InfraStruxure çözümlerinin tek bir tuşla kurulmasına yardımcı oluyor ve kullanım kolaylığı sağlıyor.

Ağ kapasitesine eksiksiz genel bir bakış sağlayan ve gelişmiş ağ yönetim özellikleri sunan InfraStruxure Operations Suite 6.2, kullanıcıların oda şeklini, ekipman yerini ve güç ve soğutma bağımlılıklarını InfraStruxure Designer'dan InfraStruxure Operations'a otomatik olarak aktarmalarına olanak veriyor.
 
InfraStruxure Yönetim Yazılımı Portföyü 6.2, gelişmiş uygulama kurulumu ve uygulama konfigürasyonu güncellenmiş bir teklif olan InfraStruxure Yönetici Eğitimi ile genişletilmiş bir uygulama sunuyor.


Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account