Çok fonksiyonlu Bosch elektronik banyo tartısı PPW2250 – “Axxence Classic Sportlife”, yaz boyunca verdiğiniz kiloları geri almadan, formunuzu, sonbahar ve kış mevsiminde de korumanız için adeta size özel fitness danışmanlığı yapıyor. Sunduğu ayrıntılı beden analizi ölçümleri sayesindesadece kilonuzu ölçmekle kalmıyor, sağlığınız için vücudunuzdaki yağ ve su oranı ile kas ve kemik ağırlığınızı da her gün ayrı ayrı takip etmenizi sağlıyor.

Editör
04.08.2011

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünü değil, geleceğimizi de iyileştiren teknolojileri ile tüketicilerin hayatı kolaylaştıran Bosch, elektronik banyo tartısı PPW2250 Axxence Classic Sportlife ile “tartıların yalnızca vücut ağırlığını gösterdiği günler çoktan tarih oldu” diyor. Bosch Axxence Classic Sportlife, komple beden analizinizi yaparak, kilonuzu, yağ oranınızı, vücuttaki su oranınızı, kaslarınızın ağırlığını, kemik ağırlığınızı, fiziksel aktivite derecenizi, günlük alınması gereken kalori miktarınızı hemen öğrenmenizi sağlıyor.

Sonbahar ve kış mevsiminde de tıpkı yazın olduğu gibi formda ve sağlıklı kalmanız için size özel bir fitness danışmanınız Bosch elektronik banyo tartısının gösterdiği değerleri dikkate almanız yeterli.
 
Bosch tartınızı dikkate alın, yazın bin bir zahmetle verdiğiniz kiloları kışın geri almayın

Hepimiz yaz gelmenden, daha bahar aylarında kilo verme telaşına düşer; çeşitli diyetler, sportif aktiviteler ve alternatif yöntemler deneriz. Bunun sebebi yazın giyeceğimiz ince kıyafetlerdir. Güzel görünmek ve sağlıklı olmak, sonuçta sebep ne olursa olsun fazla kilolarımızdan kurtulmak her zaman çok önemli.

Ancak, bunu sadece belli dönemlerde değil, hayat boyu uygulamak gerekiyor. Bosch elektronik banyo tartısı PPW2250 “Axxence Classic Sportlife” da tam da bu noktada devreye giriyor ve size, “yaza veda ederken verdiğiniz kilolara da veda etmeyin” diyerek, kişisel fitness danışmanlığınızı üstleniyor.
 
Sadece bir banyo tartısı değil, adeta bir fitness danışmanı

Bosch elektronik banyo tartısı PPW2250 “Axxence Classic Sportlife”, vücudunuzdaki yağ oranını ölçerek, ideal yağ oranında kalmanıza yardımcı oluyor.

Bünyenizdeki su oranının yeterli olup olmadığını tespit ederek, gerekirse sizi uyarıyor. Bununla birlikte, diyet yaparken ya da forma girmeye çalışırken mutlaka kontrol altında tutulması gereken vücut kas oranını da saniyeler içinde hesaplıyor.

Fitness antrenmanları sonucunda vücuttaki yağ oranının düşerken buna paralel olarak kas oranı arttığından, toplam vücut ağırlığı aynı kalabilir. Dolayısıyla, sadece vücuttaki yağ ve su oranını ölçen değil, aynı zamanda kas oranını da kontrol altında tutabilen bir tartıya sahip olmak, sağlıklı bir şekilde forma girmenizde  büyük rahatlık ve avantaj sağlar.
 
Ölçümlerinizi hafızaya kaydedin, her gün karşılaştırın

Bosch elektronik banyo tartısı PPW2250 - “Axxence Classic Sportlife”, evdeki 10 ayrı kullanıcının ölçüm değerlerini ayrı ayrı saklayabilen 10 kişilik hafızaya sahip. Böylece tartıyı kullanan herkes, beden analizi ölçümlerindeki tüm değerleri kişiye özel olarak takip edebiliyor.

100 gr.’lık değişimleri bile anında görmenizi sağlayan hassasiyetiyle, gösterdiğiniz ilerlemeyi gün be gün takip etmenize olanak tanıyor. Kilo verirken yağ mı yaktığınızı, yoksa su ya da kas mı kaybettiğinizi kolayca öğrenmenizi sağlıyor.
 
Şık tasarım ve kolay kullanımıyla da çok ayrıcalıklı

İnce ve hafif gövdesi, parlak gümüş rengi ve bombeli dış yüzey tasarımı ile banyolarınızdaki yerini alacak olan çok fonksiyonlu Bosch elektronik banyo tartısı PPW2250 “Axxence Classic Sportlife”, mükemmel bir dengeye sahip ve kullanımı da gayet kolay.

25 mm dijital rakam yüksekliğiyle, geniş ekranında görüntülenen büyük rakamlar sayesinde tartı ve analiz sonuçları rahatça okunabiliyor. Platform ölçüleri 33x34 cm olan bu marifetli tartı, içerisindeki iki ağırlık sensörü sayesinde maksimum 150 kg.’a kadar olan ağırlıkları 100 gr. hassasiyetle ölçebiliyor. Otomatik kapanma özelliğiyle de enerjiden tasarruf ederek içerisindeki lityum pillerin uzun süre dayanmasını sağlıyor.
 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account