Gerçek ahşabın dokusunu hissetmek isteyenlere: Woodline

Yazar:Editor
27.05.2013

Kale Parke, gerçek masif ahşabın dokusunu hissetmek isteyenlere, rölyef dokulu koleksiyonları arasında dikkat çeken ve dar panellerden oluşan Woodline serisini sunuyor.

Yapı sektöründeki tecrübe ve uzmanlığını Kale markası ile parke sektörüne yansıtan Kale Grubu, nitelikli ürün gamıyla her zevke uygun mekânlar yaratıyor. Kale Parke’nin Woodline serisi; dar paneller, derinlik hissi veren yüzey yapısı ile lüks iç mekân tasarımları için ideal kombinasyonlar oluşturuyor. Tüm kenarlarda uygulanan pahlı yapı, oldukça çekici parke stili yaratıyor. Hem çağdaş hem de geleneksel iç mekânlar için mükemmel çözümler sunan koleksiyonun, 123 mm genişliğinde olmasıyla daha hızlı ve kolay montaj imkânı da sağlanıyor. 

Zengin biçim ve doku seçenekleri, döşenmesi son derece kolay ‘klik’ sistemleri ve kolay temizlenen yapısıyla, Kale’nin parke serileri, evlerde özel bir yere sahip oluyor. Kale Laminat Parke uygulaması hem çevreye hem de kişisel yaşam alanlarına fayda sağlıyor.

E1 normuna uygun üretilerek sağlıklı ortamlar yaratan Kale Laminat Parke serileri, hijyenik, leke tutmaz ve kolay temizlenebilen özellikleriyle öne çıkıyor.  

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account