Ege Bölgesi’ndeki taahhütçü bayileri, proje firmaları ve sektör profesyonelleri ile bir araya geldi.

Yazar:Editor
24.05.2013

Geliştirdiği yüksek verimli ürünler ve yenilenebilir enerji teknolojileri ile ısınmada en yüksek konforu sağlayan Ariston Thermo Group, Ege Bölgesi’ndeki taahhütçü bayileri, proje firmaları ve sektör profesyonelleri ile bir araya geldi. 

Kalite, güven ve enerji tasarrufunu bir arada sunarak yaşam alanlarında yüksek konfor sağlayan Ariston Thermo Group, Ege Bölgesi’ndeki bayileriyle buluştu. 7 Mayıs Salı günü 150 kişinin katılımıyla Afyon Anemon Hotels’te gerçekleşen toplantıya Afyon, Kütahya, Uşak, Denizli illerindeki bayiler, 8 Mayıs Çarşamba günü ise İzmir Crowne Plaza’da 220 kişinin katımıyla gerçekleşen toplantıya İzmir, Aydın, Manisa illerindeki bayiler katıldı. 

İnşaat ve doğalgaz sektörüne ilişkin ekonomik değerlendirmeler yapan ARİSTON Thermo Group Pazarlama Müdürü Işıl AKSOY, Ariston Thermo Group’un 2013 yılı pazarlama çalışmaları, ürün gamı yenilikleri, Ariston Club ve Ariston Fantastik Futbol Oyunu programları hakkında bilgi verdi. Ariston Thermo Group Satış Öncesi Destek Müdürü Nihat YILDIRIM ürün teknik eğitimi ve yeni ürün grupları ile ilgili bilgileri katılımcılarla paylaştı.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account