2013 ISCG Kongresi'nde yerini aldı

Yazar:Editor
24.05.2013

Elektrik malzemeleri sektörünün öncü firmalarından Makel, 9-10 Mayıs 2013 tarihleri arasında İstanbul Green Park Pendik Hotel &Convention Center’da  düzenlenen ‘’2013 ICSG Uluslararası Istanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Sergisi’ne katıldı.

Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Nihat Ergün ve Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Sayın Taner Yıldız’ın katılımı ile gerçekleştirilen Uluslararası Istanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Sergisi’nde Makel, 16 m2’lik standı ile katılım gösterdi. 

Kongre süresi boyunca Makel standında devam eden  ikili görüşmelerde özellikle yoğun ziyaretleri ile dikkat çeken Organize Sanayi Bölgesi yetkililerine ve diğer tüm ziyaretçilere konusunda sektörde lider bir firma olarak sayaç ürünleri ve buna bağlı enerji verimliliği hakkında detaylı bilgiler verildi. 

Stand tasarımında yer alan Elektronik Sayaç ve Uzaktan Okuma Modem Sistemlerinin enerji verimliliğine doğrudan ya da dolaylı yoldan etkilerinin anlatıldığı özel infografik uygulaması ziyaretçiler tarafından ilgi gördü. 

 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account