Geçmişin izlerini taşıyan Nebrina ve 
 Elhamra’nın mükemmel uyumu

Yazar:Editor
20.05.2013

 Kale’nin, geleneksel detayları kullanarak mutfakta güncel fonksiyonelliği yakaladığı Nebrina koleksiyonu, Kalebodur’un, geçmişin izlerini taşıyan karo çini koleksiyonu Elhamra ile aynı mekanda buluşuyor.

Mutfak mobilyası koleksiyonu Nebrina’nın bulunduğu mutfağın duvarlarında Elhamra’nın kullanılması, her iki koleksiyonun kusursuz uyumunu gözler önüne seriyor. 

Kale, Nebrina mutfak mobilyası ile country tarzın sıcak ve keyifli ortamlarını mutfaklara taşıyor. Geçmişe göndermeler yapan Nebrina bir o kadar da günümüzün modern kullanım detaylarını tüketicilerin beğenisine sunuyor. Geleneksel detayların benimsendiği Nebrina modelde kullanılan vitrin dolapları da mutfağa ayrı bir keyif katıyor.

Zengin modül, yüzey, renk ve aksesuar seçenekleri ile Kale, mutfak mobilyalarında ergonomi, fonksiyonellik ve estetiği bir arada sunuyor. Tüm detayların titizlikle düşünüldüğü Nebrina koleksiyonunda, mutfak kapak ve renginden tezgahına, kulplarından duvarda kullanılan seramiğine kadar mükemmel bir uyum sağlanıyor.


Kalebodur kullanıcılara ilham dolu bir dünya sunuyor
Kalebodur’un, geçmişin izlerini taşıyan karo çini koleksiyonu Elhamra’nın, Nebrina koleksiyonu ile kusursuz uyumu kullanıcılara ilham dolu bir dünya sunuyor. Yüzde 100 porselen karoların, el yapımı orijinallerinden ayırt edilemeyen çini desenleriyle kaplandığı Elhamra serisi, yıllar öncesine götürdüğü kullanıcıları heyecanlandırıyor.

Çimentodan tek tek elde üretilen çini tarzı karolardan esinlenerek Elhamra’yı yaratan Kalebodur, geçmişin izlerini, yüzey görüntüsündeki doğallıkla yansıtıyor. Kendine özgü çini tarzı desenlerden oluşan Elhamra serisinde, 20x20 cm ebadında orta modül, kenar bordür ve köşe parçaları yer alıyor. 


 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account