Weber dış cephedeki yeni sistemini tanıttı

Yazar:Editor
17.05.2013

 

Endüstriyel harç üretiminde dünya lideri Saint-Gobain Weber, 18-20 Nisan tarihleri arasında İstanbul, İzmir ve Ankara bölge bayilerinin katılımı ile Bodrum Rixos Otel’de düzenlenen toplantıda dış cephe yalıtım ürünlerinde hayata geçirdiği yeni entegre sistemi anlattı.

Mantolamada Avrupa lideri Saint-Gobain Weber, dış cephe yalıtımında geniş yelpazesindeki özel amaçlı ürünlerinde, sektöre faydalı ve kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verebilen tek  sistem içerisinde entegre bir açılıma gidildiğini düzenlediği toplantıda bayilerine duyurdu.

Saint-Gobain Weber, 18-20 Nisan tarihlerinde Bodrum Rixos Otel’de gerçekleştirdiği toplantıda bu süreçle birlikte oluşturulan, ürün grubunu temsil eden yeni logo ve görsel kimliğin lansmanını da gerçekleştirdi.

Weber Genel Direktörü Levent Gökçe’nin açılış konuşması ile başlayan toplantı,  Ürün Grubu Yöneticisi Çağrı Ersöz’ün sunumu ile devam etti. Marka ve ürünler hakkında bayileri bilgilendirmek ve karşılıklı bilgi alışverişinde bulunma amacıyla üçerli gruplar halinde workshop çalışmasının da yapıldığı organizasyon, konuk konuşmacı Gazeteci Yazar Deniz Gökçe’nin sunumu ile son buldu. 

Bir asırı aşkın tecrübesiyle, tam hizmet, toplam kalite ve tek çözüm anlayışı ile dış cephe ısı yalıtımında benzersiz hizmetler sunan Saint-Gobain Weber, toplantıda, Türkiye ve Avrupa mantolama pazarı hakkında genel bir değerlendirmeye giderek Weber’in sistem entegre olarak pazara sunduğu ‘Weber Mantolama Sistemi’ hakkında da bilgilendirme yaptı. Toplantı da ayrıca, bu sistemi oluşturan elemanların niteliği kadar, birbirleriyle uyum içinde çalışmasının Weber Mantolama Sistemi’ni benzerlerinden çok daha farklı, üstün ve güvenilir kıldığının da altı çizildi.

‘Weber Mantolama Sistemi’ tanıtım ve lansmanları

Weber, düzenlenen toplantı ile duyurulan dış cephe yalıtım sistemleri tanıtım ve lansmanlarını alışveriş merkezlerinde düzenlenen etkinliklerle sürdürüyor. 4-5 Mayıs’ta Ankara’da, 11-12 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleştirilen tanıtım etkinliği 18-19 Mayıs’ta İzmir Çiğli Kipa’da düzenlenecek. 

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account