Kale’nin Ultra Lake sistemiyle mutfaklar ilk günkü parlaklığıyla koruma altında

Yazar:Editor
17.05.2013

 

Dinamik tasarımları ve tüketiciye özel çözümleriyle mutfaklara değer katan Kale, uyguladığı Ultra Lake teknolojisiyle, mutfak mobilyalarını ilk günkü renk ve görüntüsüyle koruma altına alıyor.

Kale Mutfak’ın tüm koleksiyonlarında uygulanan Ultra Lake sistemi, kullanıcılara en parlak, en dayanıklı ve en pürüzsüz mutfak mobilyalarını sunuyor.

Mutfak mobilyaları tasarımında kullandığı akıllı detaylar, estetik çizgiler ve canlı renklerle kullanıcıların hayallerini gerçekleştiren Kale; uyguladığı Ultra Lake teknolojisiyle, hiçbir yerde görülmeyen pürüzsüz lake yüzeylerini mutfaklara taşıyor. 

Çoğu zaman kullanıcılarda, renk sararması, çizilme ve darbelere karşı dayanıksızlık gibi endişeler uyandıran mutfak mobilyası kapakları, Kale’nin lake kapak üretim teknolojisi sayesinde rahat ve uzun ömürlü bir kullanım güvencesiyle sunuluyor.

Ultra Lake sisteminin uygulanmasıyla ilk günkü rengini koruyan mutfak mobilyalarının temizliği de sadece nemli bez ile kolaylıkla yapılabiliyor.  

Çok sayıda renk ve yüzey seçenekleriyle, tüketicinin hem zevkine hem evine uyum sağlayan mutfaklar üreten Kale, teknolojinin en son yeniliklerini kullanarak üretim yaparken, insan sağlığını tehlikeye atmayan E1 normundaki malzemeler kullanarak, çevre ve insan faktörünü her zaman ön planda tutuyor. 

Kale’nin “Ultra Lake” sistemini incelemek ve parlak lakenin mutfak mobilyalarıyla kusursuz uyumunu görmek isteyen tüketiciler, en yakın Kale showroom’una uğrayıp bilgi alabilirler. 

 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account