Kastamonu Entegre'ye Almanya'da Büyük İlgi

Yazar:Editor
17.05.2013

 

Orman ve ağaç ürünlerinde Türkiye’nin en büyük üreticisi Kastamonu Entegre, Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen Interzum Fuarı’nda yüksek kaliteli ve trendleri yansıtan geniş ürün yelpazesi ile dikkatleri üzerine çekti.

Dünyanın en önemli mobilya ve yan sanayi fuarlarından biri olan, 13-16 Mayıs tarihleri arasında Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleştirilen Interzum Fuarı’na parkeden mdf’ye, yonga levhadan kapı panellerine kadar uzanan çeşitlilikte sahip olduğu tüm markalar ile katılan Kastamonu Entegre, pazardaki rakipsiz konumunu bir kez daha ortaya koydu.

Dünya standartlarındaki modern entegre üretim tesislerinde ürettiği, en son teknolojiye sahip ürünleri ile sektörün nabzını tutan Kastamonu Entegre, yenilikçi ve gelişime açık üretim anlayışı ile göz dolduruyor.

Sektörün yıllardır ihracat lideri konumunda bulunan, fuarda geniş ürün gamı ile 2013 trendlerini yansıtan Kastamonu Entegre, Türkiye’nin yanı sıra Romanya, Bulgaristan, Bosna Hersek ve Rusya’da toplam 4 milyon metrekarelik alana kurulu fabrikalarında ürettiği, modern çizgilere sahip ürünleri ile istikrarlı büyümesinin altını çiziyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account