NeoGölpark İstanbul Evleri, ev sahiplerine sunduğu doğal ve sağlıklı hayat kadar, Akasya Park, çocuk golf akademisi, özel teras alanı gibi projeye dâhil olan yenilikleriyle de ayrıcalıklı bir yaşama kapılarını açıyor…

Yazar:Editor
17.05.2013

 

120.000 ağaçlık doğal orman, ördeklerin ve kuğuların gezdiği Mavi Göl gibi tabiatın güzellijleri ile çervelenen NeoGölpark İstanbul Evleri, spor merkezi ve havuzlu yaşam merkezi Neo Life kadar projeye yeni eklenen Akasya Park’la da ev sahiplerine, şehrin stresinden uzak, taze, zinde, konforlu ve ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor.

11 Mayıs’ta açılışı yapılan Akasya Park’ının içinde çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimine katkı sağlaması hedeflenen çok özel bir golf akademisi, evleri tepeden seyretmeyi sağlayan, konforlu ve şık bir teras alanı bulunuyor. 

Çocuklar tarafından 100 adet çam fidanı dikilerek daha da yeşillendirilen NeoGölpark İstanbul Evleri, Bolluca’ya kendi doğasıyla sahip çıkmanın önemini vurguluyor!

6 mahalle olarak planlanan NeoGölpark İstanbul Evleri, her eve düşen geniş yeşil alanı ve proje kapsamındaki özel konumlandırması ile ilgi görmesinin yanı sıra doğa içindeki şehrin en büyük yatay projelerinden biri olarak da öne çıkıyor.

Göllerle çevrili muhteşem bir ormanın hemen yanında yer alan NeoGölpark İstanbul Evleri, Kemerburgaz – Göktürk’e sadece 10 dakikalık bir mesafede yer alıyor. 

80 müstakil evden oluşan Limon Dalı Mahallesi’ni, 50 müstakil evden oluşan Sakızlık Mahallesi takip etti. Daha kompakt aileler için geliştirilen L ve M tipi evlerin kendini ilk gösterdiği Vişnelik Mahallesi ise 60 müstakil evden oluşuyor.

Bu 3 mahallenin evleri de satışa çıktığı andan itibaren kısa bir zamanda sahiplerine kavuştu. Gelen talep doğrultusunda her mahalleden ev tipinin yer aldığı ve ilk defa en büyük ev ile en küçük evin karması olarak tasarlanan N tipi evin de kendini gösterdiği Nar Çiçeği Mahallesi ve Kiraz Dalı Mahallesi evleri yoğun ilgi gördü. Yeni bir arazinin alımı ile genişletilen proje temelleri atılmaya hazırlanan 5. mahallenin müjdesini veriyor.

Şehrin büyüme eğilimi göz önünde bulundurularak tercih edilen Bolluca, Yeni Şehir İstanbul / Kanal İstanbul ile ortaya çıkan gelişme süreci ve Türkiye’nin en büyük ihalesi ile hayata geçirilen yeni hava limanı ile ön planda…

NeoGölpark İstanbul Evleri de burada yer alan tek yatay konut projesi olarak ve yeni havalimanına olan yakınlığı ile yatırım değeri her geçen gün daha da artan en önemli noktalardan…

 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account