BTicino, D45 Yüksek Performanslı İnterkom Sistemini İnternet Üzerinden Düzenlediği Canlı Seminerde Anlattı

Yazar:Editor
17.05.2013

 

Konut, ofis ve interkom sistemlerinde yenilikçi, elektrik altyapı ve tesisatında dünya lideri Legrand Grup bünyesinde yer alan ve estetiği ile göz dolduran İtalyan BTicino, düzenlediği online seminerde yüksek performanslı D45 Interkom sistemlerini tüm teknik detayları ile aktardı.

İtalyan BTicino, çağdaş ev ve ofislerin ihtiyaçlarına yönelik çözümleri tek bir dokunuşla hayata geçiriyor. Yaşam, çalışma ve üretim alanlarına entegre olarak enerji dağılımı, interkom, aydınlatma kontrolü, iklimlendirme ve güvenlik konularında komple çözüm sunan BTicino, son teknolojiye sahip ürünleri ile hayatı kolaylaştırıyor.

Dijital BUS teknolojisi üzerinden haberleşen ekipmanlardan oluşan yüksek performanslı D45 interkom sistemi, yangın ve hırsız alarm dedektörlerinin entegrasyonu sayesinde, tek bir panel ile interkom ve güvenlik çözümlerini bir arada sunuyor.

D45 Interkom Sistemi Semineri internet üzerinden canlı olarak gerçekleşti…

BTicino markasının, tamamen Cat5 UTP kablo altyapısı ile çalışan yeni interkom sistemi D45, 10 Mayıs 2013 tarihinde internet üzerinden canlı olarak düzenlenen seminerde Emre Ertok (Legrand Türkiye Konut Pazarı-Ürün Sorumlusu) tarafından aktarıldı. Katılımcılar tarafından ilgi gören seminer boyunca D45 interkom sisteminin, uygulama alanları, teknik özellikleri, çalısma prensibi, kablo altyapısı, yeni fonksiyon ve avantajları, ürünler ve konfigürasyonuyla ilgili detaylı bilgiler verildi.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account