Avrupa’nın en çok satan duş kanalı…

Yazar:Editor
17.05.2013

Su yönetiminde dünya lideri olan ACO, üstün lazer teknolojisiyle imal edilen paslanmaz çelik duş kanalları ile fark yaratıyor. ACO’nun yüksek kaliteli banyolar için özel olarak tasarladığı, paslanmaz çelik duş kanallarının, 6 farklı modeli ve 8 değişik ölçüsü bulunuyor.

Izgaraları üstün lazer teknolojisiyle imal edilen duş kanalları, bu sayede pürüzsüz bir üst yüzeye sahip. Suyu en hızlı şekilde süzgece iletecek eğimle tasarlanan duş kanalları, sadece zarafetiyle değil, tasarım ve işleviyle duşta hareket özgürlüğü sağlıyor.

 Ayrıca paslanmaz çelikten olan ve kolay çıkartılabilen koku tutucu kilidi, rahat temizlik imkanı sağlıyor ve olası koku rahatsızlığını önlüyor. Lazerle kesilmiş ve kimyasal işlemlerden geçirilmiş ürünleri için ACO, kullanıcıya yüksek güvenlik garantisi veriyor. Yeni E ve C serileriyle banyolara farklı bir boyut kazandıran ACO, yüksek hidrolik kapasiteli şık ürünlerini uygun fiyatlarla beğeniye sunuyor.  ACO sayesinde banyolar artık daha hijyenik, daha konforlu ve daha estetik…

 E Serisi’nde bulunan kırmızı, mavi ve yeşil renkli ışıklı duş kanalları ise banyolarda istenilen atmosfer yaratılmaya imkan sağlıyor.

 
 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account