Hizmet ağını yeni yatırımlar ile genişletmeyi sürdüren Avrupagöz Grubu, Ankara Merkezi’nin ardından yaklaşık 5 bin hastayı muayene etme kapasitesine sahip olan Çorlu Merkezi’ni açarak büyümeye devam ediyor

Yazar:Editor
16.05.2013

 

Sağlık sektöründe önemli yatırımları ile adından söz ettiren Avrupagöz Grubu, yeni merkezini Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde faaliyete geçirdi. Trakya’daki ilk Avrupagöz merkezi açılışı; Çorlu Kaymakamı Hulusi Doğan, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysal, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Güleroğlu ve Avrupagöz Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Burak Telli tarafından gerçekleştirildi. Çok sayıda basın mensubunun ilgi gösterdiği açılışa iş ve siyaset camiasından yoğun katılım gerçekleşti.

Ramazan Burak Telli, “Türkiye ve Ortadoğu’da gerçekleştirmeyi planladığımız yatırımlar ile 2013 yılı sonunda merkez sayımızı 13’e çıkarma yolunda başarılı adımlarla ilerliyoruz. 1.600 metrekarelik bir alan üzerine inşa edilen Çorlu’daki yeni merkezimiz ile bu hedefe bir adım daha yaklaşmış olduk.

Ayda 5.000 hastayı muayene, 550 hastayı ise ameliyat etme kapasitesine sahip merkezimiz ile Çorlu haklına hizmet verecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” diye konuştu. 

‘Uzmanlık alanımız olan göz sağlığı başta olmak üzere sağlık sektöründe güçlü adımlarla ilerleyerek kaliteli ve ekonomik hizmet ilkemizi korumaya devam edeceğiz’ diyen Telli, tüm Avrupagöz merkezlerinin hastalarına aynı standartlarda  hizmet kalitesi sunduğunu açıkladı.

Dergisi 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account