Neo Gölpark Evleri'nde AKG Gaz Beton Tercih Edildi

Yazar:Editor
16.05.2013

 

Uygulama kolaylığı, zaman - maliyet avantajı ve istenen ölçülere pratik olarak adapte edilebilmesinin yanında çevreci yaklaşımı ile de dikkat çeken AKG Gazbeton, dünya standartlarındaki kalitesi ve tasarımıyla Neo Gölpark projesinin de  tercihi oldu.

İnşaat projelerine değer katan ürünleriyle dikkat çeken AKG Gazbeton, prestijli projelerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Binaların yükünü azaltarak deprem direncini arttıran ve yangın emniyeti ile hayat kurtaran yapı malzemesi olma özelliklerine sahip AKG Gazbeton ürünleri, Arnavutköy Bolluca’da inşası devam eden NeoGölpark projesinde kullanılıyor.

Kemerburgaz - Göktürk’e 10 dakikalık uzaklıkta yer alan proje, 450 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlanan 6 mahalleden oluşacak. Bölgenin en büyük yatay projesi olan NeoGölpark, inşa edilecek yeni havaalanı, 3’üncü köprü ve ‘Kanal İstanbul’ gibi mega projelere yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

Projede kullanılan AKG Gazbeton duvar blokları, A1 sınıfı hiç yanmazlık özelliğiyle yangın güvenliği sağlarken sağlam yapısıyla da deprem direncini artırarak kullanıcıların yaşam kalitesini yükseltiyor. Tasarımcıya sağladığı kolaylık ve esneklik nedeniyle de AKG Gazbeton ürünleri fark yaratmaya devam ediyor.

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account