Sur Çelik Kapı’dan Hırsızlığa Karşı Garanti!

Yazar:Editor
15.05.2013

 

Çelik kapı sektöründe dünyada ve Türkiye’de en çok patente sahip marka olan Sur Çelik Kapı bir ilke imza atıyor. Dünyada ilk defa hırsızlığa karşı garanti veren çelik kapı markası Sur Çelik Kapı “konut projelerine özel hırsızlığa karşı 5 yıl garanti” veriyor.

Konut projelerinin kalitesinin kapılardan başladığına dikkat çeken Sur Çelik Kapı Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Pekgüzel, “konut projelerine değer katacak unsurlardan olan dış kapıların kalitesi, tasarımı ve güvenilirliği büyük önem taşıyor. Biz de bu çerçevede, iş paydaşlarımız olan inşaat firmalarının projelerine özel hırsızlığa karşı garanti belgeli kapılar sunuyoruz.” dedi. 

Diğer yandan, çelik kapılarda iki yıl kullanım garantisi de verdiklerini belirten Pekgüzel, Sur Çelik Kapı güvencesini inşaat firmalarının hizmetine sunduklarını söyledi. 

Tasarım ve Yüksek Güvenlik Birarada

Sur Çelik Kapı tüm ürünlerinde tasarım ve yüksek güvenliği birarada sunarak bir kapının olmazsa olmazlarını birlikte sunuyor. Sadece tasarım ya da sadece güvenliğin bir kapı için yeterli olmadığını bu iki unsurun birlikte sunulduğunda şık bir yüksek güveliğin sağlanabilmesi mümkün. 

 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account