ELBİ Yeni Modüler Serisini Yapı Fuarı’nda tanıttı

Yazar:Editor
15.05.2013

 

Moda Stila serisinin ardından ürün portföyüne kattığı yeni seri Moda Viona’yı Yapı Fuarı’nda görücüye çıkaran ELBİ Elektrik, podyum şeklinde tasarlanmış standı ile katılımcıların ilgi odağı oldu.

 Elbi Elektrik, 24–28 Nisan tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen 36’ncı Yapı Fuarı’nda Moda Viona serisi ile üst segmentteki iddiasını arttırdığını ortaya koydu. 

Elektrik sektörünün öncü firmalarından olan ELBİ Elektrik,  farklı ihtiyaçlara değişik alternatifler sunan ürün serilerine bir yenisini daha ekleyerek 36’ncı Yapı Fuarı’nda Moda Viona serisini tanıttı. Anahtar ve prizde modüler segmentine “moda” dokunuşu yapan ELBİ Elektrik, Moda Flat, Moda Stila ve Moda Viona serilerini yansıtan, podyum şeklinde tasarlanan standıyla dikkat çekti. ELBİ fuarda “Moda” ürünlerinin tanıtımını mankenler eşliğinde özel olarak tasarlanmış podyumda gerçekleştirdi. 

ELBİ Elektrik’in en yeni serisi Moda Viona’nın metal çerçeveli tasarımı ile ön plana çıktığını söyleyen ELBİ Elektrik Pazarlama ve Satış Operasyon Direktörü Erkan Güney, 5 farklı çerçeve rengi ve 6 farklı renk bordür seçeneği sunan seride 30 farklı kombinasyon yapılabildiğini belirtti. Moda Viona’nın Yapı Fuarı katılımcılarından yoğun bir ilgi ile karşılandığını dile getiren Güney, serinin özelliklerine dikkat çerek, “Moda Viona, yerleştirilebilecek maksimum modül sayılarına göre adlandırdığımız 2M, 3M, 4M, ve 7M çerçevelerle birlikte satışa sunuluyor. Seri renk alternatiflerinin yanı sıra boyut seçenekleri ile de kullanım kolaylığı sağlıyor. Ürünlerimize yaptığımız yatırımlarla kalitemizin yanında, ürün çeşitliliğimiz ve tasarımdaki atılımımız da sürüyor. ” dedi.   

 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account