Marshall’dan hayatı kolayca renklendiren ürünler: Silikonlu Özel ve Silikonlu İpek Mat

Yazar:Editor
13.05.2013

 

 “Renklendir Hayatı” sloganıyla insanların hayatına renk katan AkzoNobel Marshall’ın boya işini zahmet olmaktan çıkarıp, keyif haline getiren üstün kaliteli ürün serisi Marshall Silikonlu Özel Mat ve Silikonlu İpek Mat sayesinde artık boya için baharı beklemeye gerek kalmıyor. Rahat sürülen, çabuk kuruyan ve kolay temizlenen Marshall Silikonlu Özel Mat ve Silikonlu İpek Mat boyalarla hayatınızda renkli bir sayfa açmak çok kolay hale geliyor.

“Renklendir Hayatı” sloganıyla insanların hayatına renk katan AkzoNobel Marshall, kışın kasvetli karanlık günlerinde, hatta eşiniz ve çocuklarınız işten ya da okuldan eve dönene kadar bile uygulayabileceğiniz yenilikçi ürünlerini sundu. Yeni Marshall Silikonlu Özel Mat ve Silikonlu İpek Mat boyalar, kolayca uygulanabilme, çabucak kuruyabilme ve silinebilme özellikleriyle hayatı renklendirmeyi çok daha kolay hale getiriyor.

Yeni Marshall boyalar ile hayatı renklendirmek çok kolay

Yüksek kapatıcılık özelliğine sahip, çok çabuk kuruyan yenilikçi Marshall boyalar sayesinde boyadan sonra eve yerleşmek için günlerce, haftalarca boyanın kurumasını beklemeye gerek kalmıyor. Yeni Marshall boyalar, hem boya esnasında yere damlayan boyaları hem de boyadan sonra duvarları temizlemek çok kolay oluyor.

Marshall Silikonlu Özel Mat ile hayatınıza hem renklilik hem de parlaklık katın

Marshall’ın yüksek kaliteli iç mekan duvar boyası Silikonlu Özel Mat, özel mat görünüme, silinebilme, yüksek kapama ve iyi yapışma özelliğine sahip. Özellikle parlaklık konusunda kararsız kalanların yaşam alanlarında ideal parlaklığı yakalamasını sağlıyor. 60 Hazır Renk ve Marshall Anında Renk Makineleriyle sonsuz renk seçeneği sunuyor.

Marshall Silikonlu İpek Mat ile evlerde ipeksi dokunuşlar

Marshall Silikonlu İpek Mat iç mekan duvar boyası ise ipek mat görünümü ve silinebilme özelliği ile öne çıkıyor. Özellikle mat görünüm tercih edilmeyen mekanlar için ideal bir boya. 25 Hazır Renk ve Marshall Anında Renk Makineleri ile 1000’lerce renk seçeneği mevcut.

Marshall Silikonlu serisi çevreye ve insan sağlığına önem veriyor

Marshall Silikonlu Özel Mat ve Marshall Silikonlu İpek Mat ürünlerinin içeriğindeki atmosfere verilen organik uçucu madde miktar (VOC) oranı, Avrupa Birliği normlarının da altında. Düşük VOC sayesinde boyaların çevre ve insan sağlığına etkisi de minimuma iniyor.

Marshall mobil uygulamalarla renklerinizi ve dekorasyonunuzu kolayca seçin

Marshall, kullanımı son derece kolay mobil uygulaması ile herkese hem aklından geçen rengi hem de dekorasyon stilini bulma konusunda rehberlik ediyor. Marshall mobil uygulaması ile herhangi bir görseldeki veya kişinin kendi çektiği fotoğraftaki renge en uygun renk ve kombinasyonlar, Marshall uzmanları tarafından hazırlanmış renk şemalarından kolaylıkla bulunabiliyor.

Duvarlarında görmek istediği renklerin, evindeki koltuğu, perdesi, halısı ya da dekorasyonuyla uyumlu olup olmadığını anında görebiliyor. En uygun ve doğru renk seçildikten sonra da en yakın Marshall bayisinden veya yapı marketlerden satın alınabiliyor.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account