Dünya Mimarlık Festivali (WAF) Singapur’da yapılacak

Yazar:Editor
13.05.2013

 

GROHE sponsorluğunda yapılacak olan dünyanın en önemli mimari etkinliği World Architecture Festival 2013, 2-4 Ekim tarihleri arasında Singapur Marina Bay Sands Oteli’nde gerçekleştirilecek. Ödüller için başvuru süresi 10 Haziran’da sona eriyor.

Dünyanın en önemli mimari etkinliklerinden biri olan World Architecture Festival 2013 (WAF-Dünya Mimarlık Festivali), 2-4 Ekim tarihleri arasında GROHE’nin sponsorluğunda Singapur’da gerçekleşecek.

Bir mimari başyapıt olan Singapur Marina Bay Sands Oteli’nde gerçekleştirilecek olan WAF süresince dünyanın dört bir yanından gelecek olan mimarlar yeni fikir ve projeleri ele alacak ve ürünleri deneyimleyecekler.

65 ülkeden 2.000’i aşkın misafirin katılması beklenen ve altıncı kez düzenlenen WAF 2013’te, mimarlar, tasarımcılar ve planlamacılar, projelerini uluslararası uzman bir dinleyici kitlesine sunabilecekleri olağanüstü bir fırsattan yararlanacaklar. WAF kapsamında verilen çok sayıdaki ödül için başvurular ise 10 Haziran 2013 tarihine kadar kabul edilecek. Prestijli “Dünyada Yılın Binası” ödülünün yanı sıra, “Yılın Geleceğin Projesi”, “Yılın Peyzaj Projesi” kategorileri ile çok farklı sektörlerden geçen yıl içinde tamamlanan binalar için birçok alt kategoride de ödüller verilecek.

WAF’a katılarak mimari projelerini sunan katılımcılar eserlerini ve çalışmalarını uluslararası alanda tanıtmak açısından çok önemli bir fırsat yakalıyorlar.

Ödüller için kısa listeye giren isimler, bunun yanı sıra en üst düzey DMF jüri üyelerinin sunacağı doğrudan geribildirimler ve tavsiyelerden de yararlanacaklar. Bu yıl düzenlenecek panelin konuşmacıları ise 3XN’den Kim Nielsen, WOHA’dan Richard Hassell ve Cox Ranyer ve  Architects’den Michael Cox olacak.

GROHE – başlangıçtan bu yana sadık bir sponsor

Dünya Mimarlık Festivali’nin kurucu ortağı olan GROHE etkinliği ilk günden bu yana aralıksız bir şekilde destekliyor. Marka değerlerinden biri de “iyi tasarım” olan GROHE, dünyanın dört bir yanından mimarlar, tasarımcılar ve planlamacılar ile diyalog ve işbirliğini destekliyor.

Singapur’daki Marina Bay Sands Oteli’nde düzenlenecek olan bu yılki etkinlikte, şirket “Dünyada Yılın Binası” ödülüne verdiği sponsorluğu sürdürecek. GROHE bu ünlü mimari festivale olan desteğini gelecekte de devam ettirecek.

DMF ödüllerine katılımlar ile ilgili detaylar, www.worldarchitecturefestival.com adresinde bulunabiliyor. Tüm katılımcılara başarılar dileyen GROHE, Singapur’da yeni yaratıcı projeleri keşfetmeyi ve burada yaşanacak fikir ve ilham alışverişini sabırsızlıkla bekliyor.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account