Artema, Nest Trendy armatür serisiyle Avrupa’nın da standartlarını zorladı

Yazar:Editor
13.05.2013

 

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu’nun mutfak, banyo armatürleri ve aksesuarları markası Artema, dünyanın en saygın tasarım yarışması olarak kabul edilen Plus X Awards’ta “Tasarım” ve “İşlevsellik” kategorilerinde toplam iki ödülün sahibi oldu.   

Türkiye armatür pazarının lideri Artema, kalite ve teknolojiye yönelik yatırımlarıyla sektördeki ilklere adını yazdırmaya devam ediyor. 2013 yılına hızlı bir başlangıç yapan Artema aldığı ödüllere her geçen gün bir yenisini ekliyor. 

Armatür sektörünün “Ulusal Kalite Başarı Ödülü” alan ilk markası olan Artema, dünyanın en saygın ve prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen Plus X Ödülleri’nde de iki farklı kategoride ödüle layık görülerek tasarıma ve teknolojiye verdiği önemin bir kez daha altını çizdi. Tüm rakiplerini geride bırakan Artema, Nest Trendy serisi ile “Tasarım” ve “İşlevsellik” kategorilerinde iki ödülün sahibi oldu. 

Artema Pazarlama Müdürü Şemun Alp Biber, ödül almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek “Bir Türk markası olarak dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen Plus X’te iki farklı kategoride de ödül almaktan gurur duyuyoruz.

Artema olarak, Türk armatür sektöründe 2005 yılından bu yana pazar lideriyiz. Ekipçe büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Çünkü biz ilkleri gerçekleştirmek ve dünya çapında “en” olmak için çalışıyoruz” dedi. 

Plus X Ödülleri’ne değer görülen Artema Nest Trendy serisi fark yaratan özellikleriyle standartları zorluyor. Farklı boyutlar ve formlardaki düz veya asimetrik lavabolarla uyum gösteren modülerliğe sahip Nest Trendy serisi su tasarrufu özelliğiyle göz dolduruyor. Doğadan esinlenen çizgilere sahip Nest Trendy serisi şık aksesuarlarla da banyonuzu bütünlüyor.   

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account