Trakya Cam’ın Yeni Güvenlik Camı Lameks Extra Clear ve Aynası Flotal Extra Clear ile Her şey Doğal Renginde

Yazar:Editor
10.05.2013

 

Şişecam iştiraklerinden düzcam alanında faaliyet gösteren Trakya Cam Sanayii A.Ş, düşük demirli düzcam kategorisine iki ürün daha ekliyor. Cam kırılmalarından kaynaklanan riskleri en aza indirgeyen emniyet ve güvenlik camı TRC Lameks extra clear’ı ve düşük demirli düzcam ile üretilen aynası TRC Flotal extra clear’ı yapı sektörüne ve tüketicisine yönelik pazara sunuyor.

Düzcam alanında faaliyet gösteren Trakya Cam Sanayii A.Ş, düşük demirli düzcam kategorisine iki ürün daha ekliyor. Cam kırılmalarından kaynaklanan riskleri en aza indirgeyen emniyet ve güvenlik camı TRC Lameks extra clear’ı ve düşük demirli düzcam ile üretilen aynası TRC Flotal extra clear’ı yapı sektörüne ve tüketicisine yönelik pazara sunuyor.

Trakya Cam Sanayii A.Ş, mevcut TRC Lameks ürününe ek olarak düşük demirli düzcam kullanarak geliştirdiği yeni ürünü TRC Lameks extra clear daha şeffaf bir görüntüye sahip ve arkasında sergilenen objeleri gerçek renklerinde gösteriyor. 

TRC Lameks extra clear güvenlik ve şeffaflık özellikleriyle görselliğin ön plana çıktığı kullanım alanlarında (mobilyalar vb.) tercih ediliyor. TRC Lameks extra clear’ ın yüksek ışık geçirgenliği, berraklığı ile emniyet ve güvenliği sağlama özellikleriyle, mağaza vitrinlerinde, müzelerde sergileme ünitelerinde, atrium ve merdiven korkuluklarında, kapı camlarında, ara bölme duvarlarında, mobilya (masa, sehpa ve raf) camlarında kullanılıyor.

TRC Lameks extra clear ürününün özellikleri şöyle sıralanıyor: lamine cam, iki veya daha fazla cam plakanın özel bağlayıcı polivinil butiral (PVB) tabakalar yardımıyla ısı ve basınç altında birleştirilmesi ile oluşturuluyor.

Lamine cam ile kırılma sonrası ortaya çıkabilecek riskler azaltılırken, dışarıdan gelecek darbe ve saldırılara karşı can ve malın korunmasına katkı sağlanıyor.

TRC Lameks extra clear’in kesitinden bakıldığında, geleneksel renksiz düzcamla üretilmiş olan lamine cama göre daha şeffaf ve parlak görüntüye sahip olduğu görülemektedir.

TRC Lameks extra clear yüksek ışık geçirgenliği ve berraklığıyla arkasında sergilenen objeleri gerçek renklerinde ve parlaklıklarında gösterir ayrıca dayanıklılığıyla emniyet ve güvenliği sağlıyor.

TRC Lameks extra clear’in yanı sıra Trakya Cam düşük demirli düzcam ile üretilen yeni aynasını da TRC Flotal extra clear markasıyla pazara sunuyor. TRC Flotal extra clear ile bayanlar aynada kendi görüntülerini daha net, daha doğal ve gerçek renklerinde görebilecekler.  

TRC Flotal extra clear düşük demirli cam ile üretildiği için berrak görünüme ve yüksek ışık yansıtma özelliğine sahiptir. Yaşanılan mekânlara derinlik ve boyut katan TRC Flotal extra clear, geniş, ferah, derin, yüksek ve aydınlık  gösterilmek istenen tüm iç  mekânlarda kullanılabilir. TRC Flotal extra clear aynada, her şey doğal, kendi renginde görünür.

 

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account