Rockwell Automation Seminerlerine Devam Ediyor

Yazar:Editor
10.05.2013

 

Dünyanın en büyük endüstriyel otomasyon şirketlerinden Rockwell Automation, 30 Nisan 2013'de Divan Asia Otel'de global firmalara özel bir toplantı gerçekleştirdi. Hizmet kalitesi ve ürünlerini Türkiye'de üretim yapan şirketler için özel bir seminerle tanıttı.

Komple bir tesis otomasyonundan yönetim bilgi sistemlerine kadar geniş bir yelpazeye sahip olan sistem ve çözümleri sunan Rockwell Automation, 30 Nisan 2013'de Divan Asia Otelde global firmalara özel bir toplantı gerçekleştirdi.

Dünya çapındaki 17 firma ile yapılan anlaşmalar sonucunda, dünyanın her noktasında bulunan tesislere hizmet ve destek vermeye devam edecek olan Rockwell Automation, bu etkinlikle gücüne güç kattı.

Türkiye'de üretim yapan firmaların İstanbul’da buluştuğu bu özel bir seminer için Divan Asia Otel kullanıldı. 30 yılı aşkın süredir piyasa da hizmet veren PLC-5 ailesinin kolay şekilde Control Logix ailesine dönüştürülebileceğini göstermek amacıyla 7 farklı firmadan, 20 mühendis ve teknik ekibin katıldığı seminerde; dönüşüm sırasında, seçilmesi gereken ürünler, bu ürünlerin nasıl seçileceği, dönüşüm programının nasıl kullanılacağına dair uygulamalı örnekler de verildi.

Motion ve servis konularında da genel bir bilgilendirmenin yapıldığı seminerde motion ürünleriyle ilgili yenilikler aktarılırken, servis ve servis anlaşmaları konusunda önemli bilgiler de paylaşıldı. 

Özellikle sektörde bulunmayan bir uygulama olan "Remanucfacturing" sistemi ve 1 yıllık garanti süresi örneklerle anlatıldı. Diğer bir önemli uygulama ise, üretimden kalkan ürünler için bir anlaşma çerçevesinde Rockwell Automation'ın ürün tedarik garantisi vermesi oldu. 

Yapılan uygulamadan ve paylaşılan bilgilerden çok memnun kalan katılımcılar, bu bilgiler doğrultusunda bakım planlarını yapacaklarını ifade ederek seminerden ayrılırken, organizasyon bir sonraki gündem konusunun belirlenmesiyle son buldu.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account