Tutkunun Rengi Mavi: Viko'dan Thea Blue Serisi

Yazar:Editor
10.05.2013

 

Elektrik anahtarı ve priz sektörüne sunduğu yeniliklerle öne çıkan ve ileri teknolojiyi estetik tasarımlarla buluşturmayı başaran güçlü marka VİKO, Thea Blu Serisi ile standartları belirleyen marka olmaya devam ediyor.

Yüzyılın ışık keşfi olan led teknolojisini kullanan Thea Blu Serisi, duvarda kelebek formu yaratan mavi ışığı ve dekoratif çözümleri ile fark yaratıyor. 

Led teknolojisi, günümüzü aydınlatan en büyük buluşlardan biri… Bu teknoloji; düşük enerji tüketimi, uzun ömür ve sağlamlık gibi birçok avantaj taşıyor.

Ancak led teknolojisi ilk kez VİKO’nun Thea Blu Serisi’nde dekorasyona ışık ve renk katmak amacıyla kullanılıyor. Reddot ödüllü ünlü tasarımcı Mirzat Koç tarafından tasarlanan Thea Blu Serisi’nde elektrik anahtarları ve prizler, her iki yanlarından yaydıkları kadifemsi mavi ışık ile mekanlara farklı bir hava katıyor.

Duvara yansıyan ışıklar, adeta kelebek kanatlarına benzer bir figür oluştururken estetik zevklerde yeni bir sayfa açıyor. Thea Blu Serisi, dekorasyona ayrı bir atmosfer katarken ışıklar kapalı olduğunda elektrik anahtarının yerini bulmanıza da imkan tanıyor.

Thea Blu, farklı renk alternatifleri ve Zamak 5 malzemeden üretilen sağlam çerçeve seçenekleri ile de tüm zevklere sesleniyor. Özel çabuk bağlantılı altlığı sayesinde kolayca montajı yapılabilen Thea Blu Serisi ürünlerinin tüm prizlerinde “Çocuk Koruma” fonksiyonu standart olarak yer alıyor. Böylece çocuklarınız evde oynarken içiniz de rahat oluyor.  

VİKO’nun Thea Blu Serisi’nde 7 farklı çerçeve ve 4 değişik düğme/kapak rengi kombinasyonundan oluşan 28 çeşit renk alternatifi bulunuyor.  

 
 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account