MAN’dan Mayıs ayına özel iki dev kampanya

Yazar:Editor
10.05.2013

 

MAN tarafından, MAN ve NEOPLAN marka yeni model seyahat otobüslerine özel düzenlenen kampanya, cazip avantajlar sunuyor. Ayrıca ikinci elde güvenin adresi haline gelen MAN’ın, yine mayıs ayına özel düzenlediği bir diğer kampanyada ise 2006 ile 2009 model arasındaki NEOPLAN Tourliner seyahat otobüsleri, çok uygun fiyatlarla yatırımcısıyla buluşacak. 

Yeni model seyahat otobüslerine özel düzenlenen ilk kampanya kapsamında; MAN marka Lion’s Coach,  Lion’s Coach EfficientLine ve NEOPLAN marka Tourliner ComfortLine,  Cityliner, Starliner çok cazip koşullarda yatırımcısıyla buluşacak. Ayrıca kampanyaya özel düzenlenen bakım paketleri, 60 aya varan vade ve androit ekran seçenekleri, MAN ve NEOPLAN yatırımcılarına ayrıcalıklı koşullar sunacak.

İkinci el için düzenlenen bir diğer kampanya ise NEOPLAN Tourliner seyahat otobüsleri için geçerli olacak.  Tüm bakımları titizlikle yapılan 2006 ile 2009 model araçları kapsayan kampanya, 36 aydan 48 aya kadar vade seçenekleri sunuyor.

MAN Finance A.Ş’nin uygun faiz ve kredi imkanları ile desteklediği her iki kampanya da stoklarla sınırlı olup, 30 Mayıs 2013 tarihinde sona erecek.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account