1.000.000'uncu iş makinasının üretimini kutluyor

Yazar:Editor
10.05.2013

STFA Yatırım Holding grup şirketlerinden SİF İş Makinaları’nın Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü dünya iş makinası devi JCB, bir milyonuncu makinasının üretimini kutluyor. JCB’nin bugüne kadar ürettiği bir milyon iş makinası uç uca sıralandığında İngiltere’den Avustralya’ya kadar uzanıyor.

 Bir milyonuncu makinanın kutlaması için özel olarak hazırlanan görsel, İngiltere’deki Rocester, Stafforsdshire’da cam bir yapının arkasında, başarıyı kanıtlayan grafik bir kaplama içerisinde sergileniyor. Kaplamayı oluşturan resim, 900m²’den daha geniş bir alana sahip ve toplamda 207 cam parçadan oluşuyor.

 Resepsiyon alanındaki camın arkasında bulunan bir milyonuncu makina ise, 22 tonluk JS220 model bir paletli ekskavatör. Parıltılı bir gri renkle boyanan bu makina da kutlamaların önemli bir parçasını oluşturuyor.

 JCB Başkanı Sir Anthony Bamford, JCB'nin bir milyonuncu makinasını üretmesi için 67 yıldan uzun bir zaman geçtiğini belirtti ve sözlerine şöyle devam etti: "Bu makinaların üçte biri, son altı yılda üretildi. Bu inanılmaz bir başarı. Bir milyonuncu ürüne ulaşılması, JCB ekibinin geçmişte ve şu anda gösterdiği olağanüstü çabanın bir sonucu. Devam eden büyümemize bakılırsa, JCB iki milyonuncu makinasını da oldukça kısa bir süre içinde üretecek."

 JCB, 67 yıllık tarihindeki en büyük ürün konferansına hazırlanıyor. Küresel büyüme programının bir sonraki aşaması için kolları sıvayan JCB, önümüzdeki haftalarda 2,500’den fazla JCB bayisi ve müşterisini kutlamalarda ağırlayacak. Staffordshire'da yapılacak olan etkinliklerde JCB'nin inşaat, tarım ve endüstri serilerindeki en son model makinalarının tümü sergilenecek.

 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account