Philips, Ledino Koleksiyonu ile dış mekan aydınlatmaya yeni bir soluk getiriyor

Yazar:Editor
09.05.2013

 

Aydınlatma alanında 100 yıldan fazla deneyime sahip olan Philips, tasarım ödüllü Ledino Dış Mekan Koleksiyonu ile; LED teknolojisini, tasarımın ulaştığı en üst noktada birleştirerek dış mekan aydınlatmasında farkılılık yaratıyor.

Philips, tasarım ödüllü dış mekan aydınlatma ürünü Ledino Dış Mekan Koleksiyonu ile, yüksek kaliteli LED ışık kaynağını her ortama uyacak küçük armatürler ile birleştirerek performansı artırıyor. Parlamayı önleyen bir yüzeye sahip olan Ledino Koleksiyonu, dış mekan aydınlatmaya pratik bir yaklaşım kazandırıyor.

Tasarımındaki sadelik ve şıklığın aksine sunduğu yüksek kaliteli ışık demetiyle ışığı tasarımın ulaştığı en üst noktaya taşıyan Ledino Dış Mekan Koleksiyonu, bu yönüyle adeta ışığı yeniden yorumluyor.

Dış mekan aydınlatmada yeni bir sayfa….

Sahip olduğu sade formu ile ışığın şeklini simgeleştiren Ledino Dış Mekan Koleksiyonu, aydınlık ve karanlık arasındaki yüksek kontrastı sonlandıran parlamayı önleyen mekanizmasıyla, dış aydınlatmaya yönelik yeni bir sayfa açıyor. Akıllı mühendislik uygulamasıyla tasarlanan Ledino Dış Mekan Koleksiyonu, sunduğu enerji tasarrufunun başrol oyuncusu olan LED teknolojisi ile dış aydınlatmada enerji maliyetlerini azaltarak ekonomik, karbon emisyonunu düşürerek de doğa dostu bir çözüm sunuyor.

Mevsimsel sıcaklık koşullarından bağımsız olarak kurgulanan mekanizması, soğuk ve sıcak koşullarından etkilenmezken dış mekan kullanımda güvenlik endişelerini ortadan kaldırıyor. 

En uygun ışık dengesi...

Modern görünümü ile son derece rafinene bir dış aydınlatma çözümü sunan Ledino Dış Mekan Koleksiyonu, sunduğu yüksek ışık kalitesine karşılık küçük hacmi ve dayanıklı yapısıyla da uzun bir kullanım ömrüne sahip. Beyaz ve 3 farklı tonda gümüş renk seçenekleri bulunan Ledino Dış Mekan Koleksiyonu, en uygun ışık dengesini sağlayarak LED teknolojisini en üst düzeye taşıyor.

 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account