Grundfos’un Internet Sitesi Zengin Bir İçerikle Baştan Sona Yenilendi

Yazar:Editor
09.05.2013

 

Grundfos internet sitesi, yeni dizayn ve zenginleştirilmiş içeriği ile ziyaretçilerini bekliyor. Aylar süren yoğun çalışmalar,  site ziyaretçilerinin aradıkları bilgilere en kısa yoldan ulaşması ve tatmin edici cevaplar bulması üzerine yoğunlaştı. 

Duvar kâğıtları, Grundfos YouTube kanalı ve interaktif sunumlarla görselliği ön plana çıkarılan yeni sitede, “Ürünler”, “Endüstri ve Çözümler”, “Servis ve Destek”, “Eğitim” gibi temel başlıkların yanı sıra şirketin kuruluş serüveni, benimsediği stratejiler, politikalar ve değerlerin yer aldığı ayrıntılı bir “Hakkımızda” bölümü aynı zamanda Gazete Grundfos’un şimdiye kadarki tüm sayılarına erişim imkanı sunuyor.

A’dan Z’ye tüm Grundfos ürünlerinin listelendiği sayfalarda, istenilen ürünün teknik özellikleri ve avantajları hakkında ayrıntılara; endüstriler ve çözümler sayfasında ise çeşitli uygulama ihtiyaçlarına ve Grundfos’un bu ihtiyaçlara göre sunduğu çözümlere yer veriliyor.

Servis ve destek bölümünde, Grundfos Servis’in hizmet ilkeleri ile pompa yenileme, pompa etüdü, devreye alma gibi başlıca destek alanları açıklanıyor. 

Grundfos’un yeni internet sitesi, ziyaretçilerine çok daha fazlasını, en hızlı yoldan sunacak şekilde hazırlanmış. Sitesini güncel haberler ve içeriklerle geliştirmeye devam edeceğini belirten Grundfos, ziyaretçilerinin aradıkları bilgiye her açıdan daha kolay erişmesini sağlayan bu çalışmayla çözüm odaklı bir şirket olduğunu bir kez daha gösterdi. 

 

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account