Mayıs ayında, 4 yeni mağaza daha: Toplam 100 Tekzen!

Yazar:Editor
09.05.2013

 

Türkiye’nin dev yapı market zinciri Tekzen’in, Mayıs ayı rotasında, Ege’den Güneydoğu’ya, İç Anadolu’dan Marmara’ya, 4 yeni mağaza daha ekleniyor: Ankara, Manisa, Diyarbakır ve İstanbul… 

“Sektöründe en kapsamlı dağıtım ağı ve dünyada tanınan bir marka olmak” vizyonundan hareketle Tekzen, Mayıs ayında, 4 yeni mağaza daha açıyor: 

10 Mayıs Cuma, Ankara, 

12 Mayıs Pazar, Manisa / Turgutlu, 

17 Mayıs Cuma, Diyarbakır, 

29 Mayıs Çarşamba İstanbul / Pendik. 

TEKZEN, “Her ilde bir Tekzen” sloganıyla Türkiye genelinde, mağazalar zincirini genişletmeye devam ediyor. Mayıs ayında açacağı 4 yeni mağazasıyla; 47 ilde, 98 mağazaya ulaşacak olan Tekzen, yurt dışında Romanya ve Irak mağazalarıyla birlikte toplamda 100 mağazaya ulaşarak dalya diyecek. 

Mağaza açılışlarıyla, ülke ekonomisine ekonomik istihdam sağlamaya devam eden Tekzen’in, Ankara, Manisa / Turgutlu, Diyarbakır ve İstanbul / Pendik mağazalarında toplam çalışacak personel sayısı ise yaklaşık 100…

EÐİTİME DESTEK TAM GAZ!

Bugüne kadar Tema Vakfı, Enat ve Altı Nokta Körler Derneği gibi birçok kuruluşla sayısız projeye imza atan Tekzen, son dört yıldır, “eğitime yüzde yüz destek” kapsamında, mağaza açtığı illerin, köy ve kasaba okullarına destek olmaktadır. Bu doğrultuda şimdi de Mayıs ayında mağaza açacağı illerin, köy ve kasabalarında eğitim veren okulların ihtiyaçlarını giderecek olan Tekzen, geleceğin büyükleri bugünün küçüklerinin öneminin farkında! 

Tüm paydaşlarına değer katan sosyal ve çevre sorumluluğu bilincinde, güvenli ve başarılı bir iş ortağı olmayı da misyonu olarak şiar edinen Tekzen, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda konseptlerini yeniliyor.

Tekzen’de mobilyadan bahçeye, elektrik- aydınlatmadan hırdavat-el aletlerine, beyaz eşyadan sıhhi tesisata, ev gereçlerinden inşaat ve hobi malzemelerine “eviniz-bahçeniz ve ofisiniz” için aradığınız her şey sizleri bekliyor. 

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account