One Tower Annelere Çocukları ile Günboyu Keyifli Ortamlar Yaratacak

Yazar:Editor
09.05.2013

 

Özçelik-İmaj-Tan ortaklığı ile kurulan İTO Yatırım’ın, 48 katlı karma projesi  “OneTower”,  annelerin yükünü paylaşacak, çocukları ile daha güzel vakit geçirmelerini sağlayacak.

İTO yatırım ortaklarından Özkan Özçelik, Oran’daki projelerinin Ankara’yı kuşbakışı izletmekle sınırlı kalmadığını, özellikle annelerin yaşamını kolaylaştıracak çok sayıda detayın projelerine dahil edildiğini kaydetti.

Çalışan anneler kadar, ev hanımlarının da yoğun yaşam temposu nedeniyle çocuklarına yeteri kadar vakit ayıramadıklarına işaret eden Özçelik, “Örneğin projemizin hemen altında yer alan 5 katlı AVM, alışveriş için trafikte geçirilecek vakit kaybını tamamen önleyecek. Alışveriş bir asansör uzaklıkta. AVM ile bina arasında sadece kat maliklerinin kullanacağı bir kapı ile AVM’ye dâhil olabileceksiniz” dedi.

 Özel housekeeping

OneTower'da  anneler için ev işlerinin sorun olmaktan çıkacağını dile getiren Özçelik, projelerinin çok detaylı housekeeping hizmetini de bünyesinde barındırdığını söyledi.

One Tower’ın housekeeping hizmetinde annelerin personel içerisinden tercih yapabileceğine değinen Özçelik, “3 saat içinde yapılacak işin tarifi size verilecek (süpürme, toz alma vb.). Haftada 2 gün housekeeping hizmetinin karşılığının ne kadar olacağını bu sistem söyleyecek. Siz de evinizin temizliğine ilişkin içiniz rahat bir şekilde yaşayabileceksiniz.” diye konuştu.

Anneler kendine zaman ayırabilecek

Sosyal tesis alanlarını da anlatan Özçelik, anne-babaların çocuklarını çok kapsamlı çocuk kulübüne bırakabileceklerini bildirdi. Annelerin elektronik ortamda, çocuklarını kamera sistemiyle takip edebileceğinin altını çizen Özçelik, şunları söyledi: “Eşinizle yemek yerken çocuğunuzu güvenli bir ortamda bırakmanın rahatlığını yaşayacaksınız. Bu toplantı alanlarında siz anne olarak 5 çayınızı ya da aile toplantılarınızı düzenleyebilirsiniz.

Anneler kendilerine zaman ayırmak istediklerinde en büyük problem çocuklarını emanet edebilecekleri doğru yeri bulamamak.  Bu proje, çözüm buluyor. Çocuklarını çok rahat çocuk kulübüne bırakabilecekler. Hatta çocuk kulübündeki çalışanları istedikleri takdirde belli bir ücret karşılığında kendi evlerinde istihdam edebilecekler. Kulüp alanı içerisindeki yaşam alanlarında, spora ilişkin bütün detaylar mevcut.

Yani kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terasları, sauna, buhar odası, masaj alanları, dinlenme alanları ve genel aktivite alanları bulunuyor. Genel aktivite alanlarını lounge, özel davet mekanları, toplantı salonları şeklinde ayırdık.

Misafiriniz geldiğinde buralarda ağırlayabileceksiniz. Bu mekan içerisinde ağırladığınız misafirlerinizi ister kendi yaptığınız yiyeceklerle, ister işletme organizasyonu içerisindeki servis elemanlarını kullanarak ağırlamanız mümkün. Özellikle çocukların doğum günleri için de kullanabilirsiniz.”

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account