40 yıldır yapıların görünmez kahramanı: Kalekim

Yazar:Editor
09.05.2013

 

Yapı kimyasalları sektörünün lider markası Kalekim, 36. Uluslararası Yapı Fuarı’nda, sektörde ilklere imza attığı yeni ürünlerini ziyaretçileriyle paylaştı.

Fuarda, ulaşım sponsoru olduğu üniversite ve meslek lisesi öğrencilerini ağırlayan Kalekim, geleceğin uzmanlarına yenilikçi ürünlerle ilgili bilgi aktardı. 

“Daima en iyi” sloganı ile sektöre kazandırdığı ürünlerle, tüketicilere ve sektör profesyonellerine her alanda çözümler sunmaya devam eden Kalekim, 24-28 Nisan 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilen 36. Uluslararası Yapı Fuarı’nda, ürünlerini “Kalekim”, “Kale” ve “Mavi Kale” markalarıyla 3 ayrı stantta sergiledi. 

Yapı sektöründe 40. yılını kutlayan Kalekim’in, ürün gamında yer alan yenilikçi ürünleri “Çözüm” konsepti ile kullanıcılara aktarıldı. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuar boyunca saat 12.00’den itibaren saat başı canlı uygulamaların yapıldığı Kalekim stantlarında, katılımcılara çözüm ve ürün tanıtımları yapıldı. 

Domanton ustaları fuarda büyük ilgi gördü

Sektörün önemli bir ihtiyacını karşılayan ve ilk olarak Kalekim tarafından geliştirilen yenilikçi ürün Betonart, fuarda Rus sıva ustalarının uygulamasıyla sunuldu. Günde 7-8 uygulamanın yapıldığı, ziyaretçilerin büyük ilgisini çeken Kale Boya standında da birçok ürün bir arada kullanılarak dekoratif ve farklı desenler oluşturuldu. 

İbrahim Bodur ve Zeynep Bodur Okyay yeni ürünleri inceledi

Kale Grubu Şirketleri Kurucu Murahhas Azası ve Onursal Başkanı İbrahim Bodur ile Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Bodur Okyay, farklı günlerde ziyaret ettikleri Kalekim stantlarında, yenilikçi ürünleri inceleyerek bilgi aldı.  

Kalekim 140 üniversite, 180 lise öğrencisini fuarda ağırladı 

Çanakkale, Aydın ve İstanbul’dan gelen üniversite ve meslek lisesi öğrencilerinin ulaşım sponsoru olan Kalekim, sektörde önemli roller üstlenecek geleceğin uzmanlarına, yeni ürünlerlerle ilgili bilgi aktardı. Adnan Menderes Üniversitesi İnşaat Bölümü 2’nci sınıfta öğrenim gören 50 öğrenci, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İnşaat Bölümü’nden 90 öğrenci ile İSOV Zincirlikuyu Yapı Meslek Lisesi’nden 180 öğrencinin ulaşımını, 5 otobüs ve 2 minibüsle sağlayan Kalekim, fuar boyunca ağırlayıp bilgi aktardığı öğrencilere şapka ve tişört hediye etti.

Fuar sonunda ise Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi tarafından, öğrenciler için sürdürdüğü faaliyetlerinden dolayı Kalekim’e “Teşekkür Belgesi” sunuldu.  

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account