EgeYapı Group, anneleri unutmuyor

Editör
08.05.2013

 

Anneleri  unutmayan EgeYapı Group, bu yıl Anneler Günü’nü tek bir gün değil, tam bir ay boyunca kutlayacak. Mayıs ayı sonunda kadar annelerimizi Batışehir Satış Ofisi’nde birbirinden farklı sürprizler bekliyor olacak. 

EgeYapı Group’un Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi ödüllü Batışehir Projesi, yüzde 1 peşinat, yüzde 1 KDV ve 1 Yıl taksit öteleme avantajıyla herkesi Bahar Kampanyası’ndan faydalanarak Batışehir’li olmaya çağırıyor.

EgeYapı Group’un İstanbul Bağcılar’da “sürdürülebilir bir yaşam” imkanı sunan Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi ödüllü Batışehir Projesi, “Bahar Kampanyası” ile herkesi Batışehirli olmaya davet ediyor. 

EgeYapı Group, anneleri unutmuyor

Her yıl Mayıs ayının ikinci pazarında kutlanan Anneler Günü, bu yıl Batışehir’de tam bir ay sürecek. Bahar Kampanyası kapsamında Batışehirli olma fırsatı yakalayan anneler, 31 Mayıs’a kadar dekorasyon, eğitim veya teknoloji paketlerinden biri seçebilecekler. 

Üç alternatif ödeme planı 

Yüzde 1 KDV avantajıyla “Bahar Kampanyası” kapsamında yatırımcılara iki alternatif ödeme planı ile Batışehirli olma fırsatı sunuluyor. Batışehirli olmak isteyenler, dilerlerse yüzde 1 peşinat vererek sonraki ilk 24 ay boyunca 742’şer TL ve ardından da 96 ay boyunca 1.461’er TL ödeyerek konut sahibi olabiliyorlar. 

İkinci alternatifte ise yine yüzde1 peşinat ödeyen müşteriler, taksit ödemelerini 1 yıl sonra ilk iki etabın tesliminden sonra başlatabilecekler.

Bir diğer alternatif ödeme planı kapsamında ise yatırımcılar, yüzde 5 peşinat ödeyip ardından ilk 24 ay 571’er TL ve sonraki 96 ay boyunca da 1.124’er TL ödeyerek Batışehirli olma fırsatı yakalayabiliyorlar. 

Yaklaşık 700 milyon TL’lik yatırımla 780 bin 812 metrekarelik bir alanda hayat bulacak Batışehir Projesi’nde 14 farklı tipte 188 bin TL’den 1 milyon 369 bin TL’ye kadar farklı fiyatlarla toplam 3 bin 266 adet konut yer alacak.

Proje kapsamında konutların yanı sıra otel – rezidans ve ofislerin yer alacağı Batışehir Premium, Doğa Koleji’nin yer alacağı bir eğitim kompleksi ve çok sayıda önemli markanın da bulunacağı bir açık hava çarşısı bulunacak. Batışehir, tamamlandığında 15 bin kişiye ev sahipliği yapacak. 

 

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account