Danfoss, Bayileri ile Birlikte Büyümeye Devam Ediyor..

Yazar:Editor
08.05.2013

 

Danfoss Isıtma Çözümleri Türkiye Geleneksel Bayiler Toplantısı Batum’da yapıldı.  2012 yılını %95 oranında ciro artışı ile kapatan Danfoss Isıtma Çözümleri Türkiye, bu başarısını bayileri ile paylaştı.

Danfoss Isıtma Çözümleri Türkiye Direktörü Yaşar Hüseyin Şan’ın ev sahipliğindeki organizasyona; Türkiye’nin dört bir tarafından gelen Danfoss bayileri katıldı. Gürcistan’ın turizm başkenti Batum’da gerçekleştirilen ve 3 gün süren organizasyon süresince; ticari gelişmeler, hedefler ve yeni ürünler hakkında bilgiler paylaşıldı ve sezon öncesi moral depolandı.

 Toplantının açılış konuşmasını yapan Danfoss Isıtma Çözümleri Türkiye Direktörü Yaşar Hüseyin Şan, satış hedeflerinin gerçekleşmesinde Danfoss bayilerinin çok önemli bir katkısı olduğunu belirterek şunları söyledi; ‘Son üç yıldır istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyoruz. Büyümemiz sadece cirosal anlamda değil, bayi sayımızla, müşteri sayımızla ve çalışan sayımızla da büyümeye devam ediyoruz. Her geçen yıl Danfoss Isıtma Çözümleri Ailesi olarak, gücümüzü ve etkinliğimizi artırıyoruz. 

Şan sözlerine şöyle devam etti ‘Temel felsefemiz yaptığımız işe değer katmaktır. Global Danfoss’un tasarım ve üretimdeki uzmanlığını yerel pazarın ihtiyaçlarını anlayacak ve karşılayacak yetkinlikteki sunum gücümüzle birleştirerek büyümeye devam ediyoruz.

Organizasyonun ikinci günü gerçekleştirilen Gala Gecesinde, Danfoss Isıtma Çözümleri Global Başkan Yardımcısı Andrzej Kramer, 2012 yılının ciro şampiyonu olan bayilere, kupa ve plaketlerini verdi.

 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account