Bunaltıcı sıcaklar başlamadan enerji tasarruflu Mitsubishi Electric Klimalarla tanışın, cazip fiyatlar ve ödeme kolaylıklarından yararlanın!

Yazar:Editor
07.05.2013

 

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri’nin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olan KlimaPlus, yaz sıcaklarından kurtulmanız için sizlere benzersiz bir fırsat sunuyor. KlimaPlus’ın yaz kampanyasının sunduğu indirim oranları ve ödeme kolaylıkları cebinizi ferahlatacak.

Tüm KlimaPlus bayilerinde bulabileceğiniz ihtiyaçlarınıza uygun en özel klimalarda, yaza özel fiyat avantajları ve kredi kartlarına taksit seçeneklerinden faydalanarak yazın bunaltıcı havasından kurtulabilirsiniz.

Üç renk (Siyah, Beyaz, Gri) seçeneği ile estetik görünümlü Kirigamine Zen serisi; Nano-Platinum ve Anti-Alerjik Enzim Filtresi (Opsiyonel)’ne sahip.

Uzaktan kumandası ile istenilen gün, saat ve sıcaklık ayarlama imkânı sunan Kirigamine Zen serisi ayrıca 21dB’e kadar süper sessiz çalışmaktadır. Üstelik haftalık programlama yapmak mümkün.

 Mitsubishi Electric Kirigamine serisi klima, i-See Sensör özelliğiyle her yeri eşit serinletir, enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Plasma Duo filtre sistemiyle kokusuz, tozsuz, alerjensiz ortamlar yaratır.

Deluxe Power Inverter serisi klima, I-Save fonsiyonuyla rahat ettiğiniz ısıyı hatırlar ve otomatik olarak ayarlar. Silence özelliğiyle fısıltıdan bile sessiz çalışır. 

Daha birçok özelliğe sahip olan Mitsubishi Electric Klimalar, cebinizi yormadan, her koşulda maksimum enerji tasarrufu sağlar.

 “Artık Ertelemeyin, Bu Yaz Terlemeyin!”

Mayıs sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında, Yapı Kredi World Kart ile yapacağınız ödemelerde peşin fiyatına 10 taksit ve 3 ay taksit erteleme avantajı da sunuluyor. Diğer banka kartlarına peşin fiyatına farklı taksit seçenekleri uygulanmaktadır.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account