VitrA’nın 2013 karo koleksiyonu, ışıltılı desenler, pastel renkler ve büyük ebat kullanımıyla duvarlarda yeni bir çağ başlatıyor.

Editör
07.05.2013

 

Fransız Porseleninin Zarafeti

Zamanın ötesinde bir asaleti yansıtan VitrA Güzellik Çağı koleksiyonundaki beyaz Vichy karolar, Fransız porseleninin zarafetini, ince detaylı rölyefler eşliğinde duvarlara yansıtıyor.

Dekorasyonda keyif verici, aydınlık ve modern bir tarz yaratan beyaz duvar karolarının arasına, bronz bordürler döşenerek mekanda hareketlilik yaratılabiliyor. VitrA’nın Vichy karo serisi, banyoların yanı sıra, iç mekanlarda da kullanılabiliyor.

Orkidenin Gizemi

Farklılığıyla göz kamaştıran çarpıcı bir estetiği yansıtan VitrA Gizem Çağı koleksiyonundaki Deep Forest karolar, Uzakdoğu’nun gizemli çiçeği orkideyle, banyo duvarlarında zarif ve ışıltılı bir iz bırakıyor.

Pano şeklinde döşenen parlak yüzeyli karoların simli ve çizgili versiyonlarıyla, farklı kombinasyonlar yaratılabiliyor.VitrA’nın beyaz ve krem renkleri bulunan Deep Forest karo serisi, banyolarda duvar kağıdı görünümü yaratıyor. 

Doğanın Sakinleştirici Etkisi

Doğal dokulardan gelen saflığıyla huzur veren doğayı yansıtan VitrA Masumiyet Çağı koleksiyonundaki Woodbox karolar, gökyüzü,deniz, kum ve çakıl taşı renklerini çiçekli dekorlarla birleştirerek, doğanın sakinleştirici etkisini duvarlara taşıyor.

Yazlık evlerde kullanılan ahşap mobilyalardan esinlenilen seri, pastel renklerde boyanmış ahşapların dinlendirici etkisini sunuyor. VitrA’nın mavi, beyaz, gri, krem ve bej renk alternatiflerine sahip Woodbox karo serisi, mat yüzeyiyle duvar kağıdı görünümü yaratıyor.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account