Burgan Bank Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları’nı Seçiyor.

Editör
07.05.2013

 

2011 yılında İstanbul Kongre Merkezi 2012 yılında Antalya Havalimanı ICF Airports'un büyük ödülü kazandığı, Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları 2013 Araştırması’nda geri sayım başladı.Burgan Bank’ın sponsorluğunu üstlendiği, “Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları Araştırması, 2013” başladı.

Bu yıl dördüncü kez gerçekleştirilen araştırmada, Türkiye’nin en başarılı turizm yatırımı ve on iki farklı kategoride öne çıkan başarılı turizm girişimleri belirlenecek. Ödül kazanan yatırımlar, Haziran ayında düzenlenecek görkemli bir tören ile açıklanacak.
 
 Araştırmaya, büyük ödül ve on iki farklı alt kategoride aday olmak veya aday göstermek için, 24 Mayıs 2013 tarihine kadar www.turizmyatirimlari.com sayfasına girmek yeterli olacak. Araştırma sonunda turizm, finans ve medya sektörünün önde gelen isimlerinden oluşan büyük jüri, aday gösterilen firmaları değerlendirerek, kazananları belirleyecek.
 
Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları Araştırması’nda büyük ödül yanı sıra 5 Yıldızlı Oteller, Kent Otelleri, Kongre Otelleri, Butik Oteller, Havayolu Şirketleri,  Kültür Turizmi İşletmeleri, Sağlık Turizmi İşletmeleri, Doğa Turizmi İşletmeleri, Spor Turizmi İşletmeleri, Marina İşletmeleri, Kıyı Otelleri ve Çevreci Oteller kategorileri bulunuyor.
 
 Burgan Bank Genel Müdürü Mehmet Sönmez: Turizm, Türk ekonomisinin lokomotifi olacak. Turizm sektörünü Türkiye ekonomisinin can damarlarından biri olarak gördüklerini söyleyen Burgan Bank Genel Müdürü Mehmet Sönmez, bu yıl dördüncü kez düzenlenen araştırmanın, sektörün en büyük ve kapsamlı araştırmalarından biri olduğunu söyledi.
 
Mehmet Sönmez, Türkiye’nin her yıl düzenli artan turizm gelirinin, bu sektöre verilmesi gereken değeri ve desteği fazlasıyla ortaya koyduğunu belirtirken, “Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları Araştırması”nın, bu alanda gerçekleşen yatırımların kamuoyu ile paylaşılması açısından önemli bir fırsat olduğunu sözlerine ekledi.
 
 Mehmet Sönmez, Burgan Bank olarak, küçük bir pansiyondan beş yıldızlı bir otele kadar, turizm alanında gerçekleşecek her türlü yatırımın arkasında olduklarını belirtti.
 
 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account