LG Hausys 36. Yapı Fuarı'nda ürünleriyle büyüledi, yat partisiyle eğlendirdi!

Editör
06.05.2013

 

Daha iyi yaşam alanları yaratmak için insan ve çevre dostu yapı malzemesi ürünleri tasarlayan LG Hausys, 36. Yapı Fuarı'nda sektör profesyonelleriyle buluştu. 

Fuarın ardından muhteşem bir yat partisiyle mimarları ve sektör profesyonellerini biraraya getiren LG Hausys, iç dekorasyon dinamiklerini belirlerken eğlenceli saatler yaşattı. 

60 yılı aşkın bir süredir 52 ülkede sanatçı dokunuşlarıyla dinamik yaşam alanları yaratan LG Hausys, 24-28 Nisan tarihleri arasında, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek 36. YAPI FUARI – TURKEYBUILD İstanbul 2013'de tasarım tutkunlarının ilgi odağı haline geldi. 

İç yapılara sanatla dokunan LG Hausys, bu yıl fuara Hi-Macs® ürünüyle katıldı. Özellikle mutfak tezgahlarında tercih edilen, dizayn harikası akıllı iç dekorasyon-teknoloji ürünü Hi-Macs®, banyo, karşılama bankosu, bar, duvar kaplama, dış cephe kaplama gibi alanlarda kullanılabiliyor. Hastane, otel, restoran, laboratuar gibi mekanlarda hijyen açısından harikalar yaratan Hi-Macs®, dizayn yönünden de oldukça şık bir akrilik yüzey malzemesi. 

Hi-Macs® ürünüyle ziyaretçilerin dikkatlerini üzerine çeken LG Hausys, fuar sonra gerçekleştirdiği yat partisiyle de keyifli anlar yaşattı. Sektör profesyonellerini ve mimarları bu muhteşem organizasyonla buluşturan LG Hausys, özel bir geceye imza attı. 

Hi-Macs® ürünüyle fuara damgasını vuran ve yat partisiyle değerli dostluklar kuran LG Hausys, aynı zamanda İF Product Design Award 2011, Good Public Design, Reddot Design Award gibi onlarca ödüllü tasarımın sahibi. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account