Quasar Golf Cup 2013'te İş Dünyası Kıyasıya Yarıştı

Editör
06.05.2013

 

İstanbul’da kültür, sanat, moda ve lüksün yeni merkezi olacak Quasar projesi ile aynı adı taşıyan Quasar Golf Cup 2013, Silivri Klassis Golf & Country Club’da Türkiye’nin golf tutkunlarını biraraya getirdi. İş dünyasının tanınmış simalarının kıyasıya yarıştığı turnuvada; bayanlar Gross kategori birincisi Sinem Erülgen ve baylar Gross kategori birincisi Alihan Afşar Quasar Golf Cup 2013 özel ödülünün sahibi oldu. 

Viatrans A.Ş. – Meydanbey Ortak Girişimi’nin Mecidiyeköy’deki eski likör fabrikası arazisinde konumlandırdığı ‘ilk’lerin projesi Quasar İstanbul’un, 4 Mayıs Cumartesi günü düzenlediği Quasar Golf Cup 2013’te özel ödülü baylar Gross birincisi 70 puanıyla Alihan Afşar ve bayanlar Gross birincisi 84 puanıyla Sinem Erülgen kazandı. 

İstanbul Golf Kulübü işbirliğinde Silivri Klassis Golf & Country Club’da gerçekleştirilen ve iş hayatının önde gelen isimlerinin kıyasıya yarıştığı Quasar Golf Cup’ta baylarda; A kategorisinde Edip Soyak, B kategorisinde Chris Gordon, C kategorisinde Doğan Özdem; bayanlarda ise A kategorisinde Sinem Erülgen ve B kategorisinde Gönül Nuhoğlu turnuvayı birinci olarak tamamladı.

Quasar Golf Cup Senior kategori birincisi Christine Şenol olurken Junior kategori birincisi ise Alp Atabek oldu. Turnuva kapsamında verilen özel ödül kategorilerinde ise Nearest To Pin Ahmet Küçük’ün, En İyi İkinci Vuruş Gündüz Özdemir’in olurken Longest Drive baylar birincisi Kerem Özdemir ve Longest Drive bayanlar birincisi ise Aynur Kutal oldu. 

İş dünyasının önemli isimlerinin golfteki ustalıklarını sergileyerek keyifli dakikalar geçirdiği turnuvada sporcuların aileleri de turnuvanın destekçileri arasında yerini aldı. 

Quasar Golf Cup 2013 Kazananları 

Baylar Gross Birincisi: Alihan Afşar

Bayanlar Gross Birincisi: Sinem Erülgen

Baylar A Kategorisi: 

Birinci: Edip Soyak 

İkinci: Mustafa Özdemir

Üçüncü: Fikret Ünlü

Baylar B Kategorisi

Birinci: Chris Gordon

İkinci: Haluk Kutal

Üçüncü: Levent Egeli 

Baylar C Kategorisi

Birinci: Doğan Özdem

İkinci: Mehmet Kılavuz

Üçüncü: Muzaffer Dikeç

Bayanlar A Kategorisi

Birinci: Sinem Erülgen

İkinci: Aynur Kutal

Üçüncü: Özlenen Başoğlu

Bayanlar B Kategorisi 

Birinci: Gönül Nuhoğlu

İkinci: Ayşe Ayan

Üçüncü: Serap Sokullu

Senior Kategorisi : Christine Şenol

Junior Kategorisi

Birinci: Alp Atabek

İkinci: Batuhan Başoğlu

Üçüncü: Levent Uzun

Nearest to pin: Ahmet Küçük

Bayrağa En Yakın İkinci Vuruş: Gündüz Özdemir

Bayanlar Longest Drive: Aynur Kutal

Baylar Longest Drive: Kerem Özdemir

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account