SİF İş Makinaları’ndan Satış Rekoru

Yazar:Editor
06.05.2013

 

SİF İş Makinaları, Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü JCB İş Makineleri’nin yedek parça satışında, %41 büyüme gerçekleştirerek, tüm dünyada 250 distribütör arasında 4’üncü olarak ödüle layık görüldü.

STFA Yatırım Holding grup şirketlerinden SİF İş Makinaları, Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü JCB İş Makinaları’ndan 2012 yılında yapmış olduğu yedek parça alımında, 2011 yılına oranla %41 büyüme göstererek tüm dünyada 250 distribütör arasında 4’üncü olarak ödül almaya hak kazandı.

2012 yılı için JCB’nin koymuş olduğu yedek parça hedefi olan 4.993.000 avroya karşın, SİF İş Makinaları 5.613.240 avroluk satın alma gerçekleştirerek önemli bir büyümeye imza attı.

SİF İş Makinaları, bu hedefin yanı sıra DrivelineCover sözleşme adedi, acil sipariş yüzdesi, yedek parça satış kampanyası adedi ve ikinci derece uzaktan eğitim hedeflerini de tamamlayarak Tayland, Peru ve Umman’ın ardından JCB’nin global satış sıralamasında 4’üncülüğü elde etti.

JCB’nin İngiltere’deki Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen, SİF İş Makinaları SSH Direktörü Murat Asena, Servisler Müdürü Levent Şendurgut ve Yedek Parça Satış Müdürü Fatih Irwin’in katıldığı ödül töreninde plaketi JCB Yedek Parça ve Ataşman’dan Sorumlu Genel Müdür Richard Butler takdim etti.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account