Kastamonu Entegre'den Polonya Çıkarması

Editör
06.05.2013

 

Ahşap ve orman ürünleri ile anılan, kapı paneli üretiminde Avrupa’nın önde gelen şirketleri arasında yer alan Kastamonu Entegre, Ukrayna Poznan’da düzenlenen Avrupa'nın en önemli mobilya ve dekorasyon fuarlarından biri olan Furnica 2013 Fuarı’nda yer aldı. 

Türkiye’nin sektör lideri konumunda olan Kastamonu Entegre Avrupa’nın önde gelen mobilya fuarlarının konuğu olmaya devam ediyor. Ukrayna Poznan’da 20 ülkeden binlerce kişiyi ağırlayan fuarda boy gösteren Kastamonu Entegre, ürün çeşitliliği ve markalarının modern çizgisi ile göz doldurdu. 

Parkeden mdf’ye yonga levhadan kapı panellerine kadar uzanan çeşitlilikte sahip olduğu tüm markalar ile başarısını ülke sınırları dışına taşıyan Kastamonu Entegre, fuarda gördüğü yoğun ilgi ile yenilikçi ve gelişime açık üretim anlayışının karşılığını aldığını ispat etmiş oldu.

Ürünlerinde her zaman yenilikçi ve modern çizgiyi yakalayan Kastamonu Entegre, fuarda sergilediği mutfak dolabından gardıroba, banyo dolabından kapıya kadar tüm ahşap dekorasyon malzemelerinde şıklık ve kalitenin simgesi olarak kullanılabilecek GLOSSMAX parlak levha ürünleri ile Avrupalı kullanıcıların da vazgeçilmezi olacağını gösterdi.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account