VILLEROY & BOCH’DAN ZERAFETİN YENİ YORUMU: AVEO

Editör
02.08.2011

Dünyanın en köklü ve tanınmış karo seramik ve banyo markası Villeroy & Boch, Aveo banyo serisinin oval formları ile banyolara kusursuz estetik anlayışını taşıyor. Bir banyonun ihtiyacı olan tüm elemanları birbirleri ile mükemmel bir uyum içinde birleştiriyor.

Bambu ve ceviz ile kombine edilen Aveo, günlük yaşam stresinden kabuğa çekilişi sembolize eden yumurta formu ile banyosunda sıra dışı ve keyifli bir atmosfer yaratmak isteyenlere hitap ediyor.

Beyazın yalın ve pürüzsüz çekiciliği Aveo’nun benzersiz tasarım çizgisi ile buluşarak ihtişamlı ve farklı banyolar yaratıyor. Hayatın başlangıcını sembolize eden yumurtanın enerjisini, mükemmelliğini ve formlarını banyolara taşıyan Villeroy & Boch Aveo, ergonominin banyolardaki yeni stili olarak karşımızı çıkıyor.

Conran&Partners tarafından Villeroy & Boch için özel olarak tasarlanan Aveo, yumurtanın eşsiz oval formunu kusursuz bir görsellik içinde sergiliyor.

Villeroy & Boch’un Country tarzı ürünler grubunda yer alan, purist ve doğal bir yaklaşımla tasarlanan Aveo, günümüze kadar gelen klasik banyo anlayışına farklı bir bakış açısı getiriyor.

Hayattan zevk alanları banyolarında cesur kombinasyonlar yaratmaya çağıran Villeroy & Boch, Aveo ile kusursuz estetik ve modern detayları tüm çizgilerine taşıyor.  Banyodaki her bir ürün için farklı boyut ve tasarımları ile seçenek zenginliği sunan Aveo, bu özelliği ile evlerin daha öznel ve özel kılınmasını sağlıyor.

Tüm banyo unsurları ile uyumla kullanılabilecek havluluk, askılık, losyon tepsileri ve tuvalet seti aksesuarlar da Villeroy & Boch ürün yelpazesinde yer alıyor.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account