ELBİ Elektrik Ukrayna'da Büyümeye Devam Ediyor

Yazar:Editor
06.05.2013

 

Elektrik sektörünün öncü firmalarından ELBİ Elektrik, 23-26 Nisan tarihleri arasında Ukrayna’nın Kiev şehrinde düzenlenen 17. ELCOM Uluslararası Elektrik, Endüstriyel Aydınlatma ve Otomasyon Fuarı’na katıldı. ELBİ Elektrik Pazarlama ve Satış Operasyon Direktörü Erkan Güney, ELCOM’da Ukrayna pazarında büyümeye devam edeceklerini açıkladı. 

Aydınlatma alanında dünyanın en önemli fuarlarından biri olan ELCOM’a Ukrayna ekibi ile katılan ELBİ Elektrik, geniş ürün yelpazesi ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Son olarak Ukrayna Ticaret Odası tarafından verilen “Yılın İthalatçısı” ödülünü alan ELBİ Elektrik’in Ukrayna ofisine büyük önem verdiklerini belirten Pazarlama ve Satış Operasyon Direktörü Erkan Güney, “Satışlarımızın büyük bir bölümünü yurtdışına gerçekleştiriyoruz. Karadeniz ülkeleri bunda önemli bir paya sahip.

Bu sebeple Ukrayna pazarı bizim için oldukça önemli. Mart 2010’da hizmete açılan ELBİ Elektrik’in Ukrayna ofisinin de yeni hedefler doğrultusunda her geçen gün daha da büyüdüğünü görmek bizleri mutlu ediyor” dedi.

ELBİ Elektrik’in,  20 yılı aşkın tecrübesi ile Ukrayna pazarına sunduğu kaliteli ürünlerin yanı sıra; ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi ile Ukrayna’da yükselen bir ivme yakaladığını belirten Güney, “ Bu başarıda markamızın Ukrayna ticaret kurallarına uygun çalışma prensibinin de rolü var. Ukrayna ofisimiz de bölgelerin ihtiyaçlarını daha yakından analiz ederek pazardaki gücümüzü arttırıyor” diye konuştu.  

 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account