2013 Turkey Build İSTANBUL Uluslararası Yapı Fuarı’na katıldı.

Yazar:Editor
02.05.2013

 

AKTİF GRUP, 24-28 Nisan tarihlerinde Tüyap fuarında gerçekleştirilen 2013 Turkey Build İSTANBUL Uluslararası Yapı Fuarı’na  katıldı. 

Özellikle Aktech markalı Gri Su Geri Kazanım Sistemi, Yağmur suyu ,Daire giriş istasyonu ve Grez markalı  Gömme Rezervuar ürünleri ile ziyaretçilerin ilgi odağıydı

Sessizliğin yeni adı Grez “ Gömme Rezervuar”

 11 farklı modeli ile müşterilerinin beğenisine sunulan “Grez Gömme Rezervuarlar su tasarrufu, sessiz boşaltma özelliği, ses ve nem yalıtımı, kolay montajı ile firmamızın teknoloji ve tasarım  konusundaki farklılığını ortaya koymaktadır.

Kaybettiğiniz suyu geri kazanın  “aktech” Gri Su Geri Kazanım Sistemleri

Duş, lavabo ve küvetlerden toplanan ( foseptik atık içermeyen) evsel atık sular, biyolojik arıtma sonrası membran filtrelerden geçirilerek %99,9999 oranında virüs ve bakterilerden arındırılarak , Avrupa Birliği yıkanma suyu kriterlerini ve DIN 19650 sulama suyu hijyen şartlarını fazlasıyla karşılamakta olup; tuvalet rezervuarlarında, bahçe sulamada, araba yıkamada ve süs havuzlarında tekrar kullanılabilmektedir.

%70’e varan su tasarrufu Gri su geri kazanım sistemlerinin amortisman süresini kısaltmakta; otel, konut, öğrenci yurdu ve tatil köyü projelerinde tercih edilmesini sağlamaktadır.

Yağmur suyu hasadı sistemi ile içme suyunuzdan %50’ye varan oranda tasarruf edin!

Günlük su tüketim ihtiyacının kişi başı 150 litre olduğu kabul edildiğinde bu ihtiyacın %50'si hiçbir kayıp olmadan ve kolaylıkla yağmur suyu ile karşılanabilmektedir. Yağmur suyunu rezervuarlarda, temizlik işlerinde ve bahçe sulamanızda kullanabilirsiniz.

Daire giriş istasyonu

Merkezi sistem ısıtmalarda, herkesin kullandığı ısı tüketimini ölçen  herkesin kendi mahal ısısını kendisinin ayarlamasını ve böylece kendi kullandığı enerjinin parasını ödemesini sağlayan  sistem tadilatı gerektirmeyen ve kolaylıkla monte edilebilen Merkezi sistem ile ısıtılan konutlarda her radyatöre monte edilerek bireysel bazda tüketim değerlerini kaydeden ısı payölcerler, dairelerin gerçek tüketim değerlerine göre gider paylaşımı yapılabilmesini sağlar.

Grup şirketlerimizden Proaktif A.Ş.’nin distribütörlüğünü yürüttüğü  BSW, Bauder, Schöck ve Wolf Bavaria GmbH firmalarına ait ürünlerin de görücüye çıktığı bu fuarda; yeşil çatı sistemlerimiz, ses yalıtım ürünlerimiz ve yeşil binalara yönelik enerji verimliliğini sağlayacak modüllerimizin de tanıtımı başarıyla gerçekleştirilmiştir.  

Aktif Grup; 2013 yılında da yurt içinde ve yurt dışında bir çok fuarlara katılıp, ürünlerinin kalitesini tüm dünyaya tanıtmayı amaçlamaktadır.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account